• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Elekt. závora
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jirka
Tuesday 22 March 2005 - 10:42:26
Host
Kdyľ zamknu klíčkem doprava a znovu, tak v tom 2x cvakne. To samé, kdyľ dvakrát po sobě stisknu na dálkovém zamčení. V manuálu je něco o elektr. závoře. Nevíce co to je a jak to funguje? To mám auto vľdy zamykat na "druhý západ"? Dík.
biL
Tuesday 22 March 2005 - 10:59:47
Host
Ve druhé poloze se nacpe jeątě kus ľeleza do mechanizmu zavírání - nejdou (ehm neměly by jít) vyháčkovat: více na fóru: Odkaz
riwal
Tuesday 22 March 2005 - 11:01:29
Host
Jo zamykej to nadvakrát, je to mechanická závora proti vyháčkování přes čudl nebo přes zámek klíče.
Anonymní
Tuesday 22 March 2005 - 11:31:49
Host
Dík. za odpovědi. Jeątě jedna blbá otázka. Vectru mám chvili. Jak poznám, ľe má alarm? Předpokládám, ľe blikající červená dioda na rádiu je imobilizer. Je to vectra 99 (face2000) , edice 100. Nevíte někdo co v té edici 100 bylo navíc.?
Brčko
Tuesday 22 March 2005 - 11:42:24
Host
Ta blikající dioda v rádiu není imobilizér,ale zakodování radia.Imobilizér se spouątí automaticky po vyndání klíče ze zapalování.
Duffy
Tuesday 22 March 2005 - 13:24:14
Host
Pokud máą vąechny zámky v poho, tak vľdycky zamykat 2x. Já mám 1 vyhnojenej a 2 na cestě za prvním, takľe zamykam jen 1x, páč ta závora se pak můľe bloknout a nadělá víc ąkody neľ uľitku...
Aks
Tuesday 22 March 2005 - 14:23:47
Host
Jak zamykáte u Caravanu 5. dveře? Jen centrálem, nebo pro sichr jeątě i klíčem? Je u nich také něco, jako druhá poloha zamykání?
smepet
Tuesday 22 March 2005 - 14:39:59
Host
Ja poznas ze mas alarm ?

Otevres kapotu motoru a v pravem rohu u nadrzky na vodu je videt cidlo na otevreni kapoty. Dale mas cidla v kabine ve sloupkach nad pasy, mas tlacitko s panackem a sirenou, ktera se po dvojim zamknuti dveri rozsviti a pak blika. Po zmacknuti lze vypnout vnitrni cidla, treba kdybys tam mel psa.
riwal
Tuesday 22 March 2005 - 14:40:20
Host
Jen centrálem. Závora tam asi nemá smysl.
Anonymní
Tuesday 22 March 2005 - 14:42:45
Host
Smepet dík, doma kouknu. A co takhle TC. Kdybych ho měl, jak to poznám. Rozsvítila by se kontrolka při zapnutí klíčku nebo jenom při "akci". Je to protiskluz doufám. Teď uľ je sucho, asi to nikde nezkusím.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1293 sec,0.1015 z toho dotazů.