• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Oskar vectra šlus
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Meneator
Sunday 27 September 2009 - 01:07:22 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Jisty je, ze jakakoli jina cesta nez prodat po dilech, je mene vyhodna. Za nedodelany a nepojizdny auto ti skoro nic nedaj. Vectru sem zkousel prodat peknou a puvodni, po skoro pul roce jsem pochopil, ze to neni mozny. Opla proste nikdo nekoupi. Leda ve spickovym stavu (a takovy 13 let stary opl neexistuje) a za levno. Jestli do toho narves jeste 50 tisic, tezko ti to nekdo zaplati vubec za cely tuneny auto. A podle obrazku je s tim jeste zatracene moc prace. NEvyhoda prodeje po dilech jsou zbyvajici doklady a velka hromada dilu, ktery nikdo nechce.... No to kazdej musi zvazit jak dokaze zlikvidovat doklady a jak s tim zbytkem dilu (pokud mozno ekologicky).
vrgadaa
Sunday 27 September 2009 - 08:20:05 Citovat
Host
3 roky nedodelanej vrak na spalakach s nedefinovatelnymi investicemi a dalsimi moznymi prusery k dodelani, ktery jeho upravce vzdal tesne pred dokoncenim-dle jeho slov. V dobe, kdy jsou inzeraty typu: daruji auto do dobrych rukou, jen zaplatte prepis.
...
Dle mne je jedina cesta to dokoncit a pak doufat, ze se najde stejny blazen, kteremu se tvuj tuning bude libit a bude mkit stejny vkus. Rozdelany se to bude asi prodavat tezko. A na dily jen tvrdak, ktery ma moznost se zbavit dokladu tak, aby mu za 5 let nezaklepal na dvere exekutor pojistovny se slovy my si uctujeme 300Kc za kazdy den nezaplacenho ruceni a to mame od roku xxx 1meldu...
Oskar
Sunday 27 September 2009 - 08:50:49 Citovat
Host
tech 50 tisic planuji na lak , nejake drobotiny co budou potřeba z vrakoviště dokoupit (jako ze tam chybi sroubek , tak koupim nepodrenou chrom klicku atd)a na přečalounění interieru kuze-latka
JardaB
Sunday 27 September 2009 - 09:04:13 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Fakt si nedovedu predstavit, ze to nekdo takhle koupi, a nakonec prodat to i dodelane bude loterie, rozprodal bych to po dilech.
S papirama to nemusi byt takove drama, muzou vyhnivat v depozitu a nebo se da ekologicky zlikvidovat i nekompletni auto - v podstate staci kus s VIN a stitky v krabici od bot. A jsou i dalsi moznosti.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
z0diaC
Sunday 27 September 2009 - 09:29:12 Citovat
Uživatel #1221
Registrován: Wednesday 08 August 2007 - 09:51:23
Příspěvků: 441
podle mě se Ti to dodělat zatraceně nevyplatí ... to už Ti nikdo nezaplatí - pokud dodělat,tak s tím pak jezdit ... pokud máš někoho,kdo Ti pak "ekologicky" zlikviduje ten zbytek,co zbyde po rozprodávání po dílech tak bych to zkusil rozprodat.

Mj. pokud k tomu dojde - jsem první v řadě na ten volant
Dal bych Ti výměnou ten klasický 4-ramený (kůže) s doplatkem.

z0diaC
Vectra B caravan CD X18XE ´98 OFF
Vectra B caravan Elegance Y22DTR ´01 OFF
Corsa B X10XE 3D ´99 OFF
Corsa C Z12XE 3D ´00 SPORT
Corsa D Z12XEP 3D ´08 COSMO OFF
Oskar
Sunday 27 September 2009 - 09:32:46 Citovat
Host
jasne s tou likvidaci by to nebyl problem . Nemam strach z toho ze to nedodelam kdyz uz jsem udelal tolik prace vcetne te prestavby elektriky a vse zdarne funguje. Jen mam hruzu z toho ze to dam dohromady a zacne to na novo tesneni v hajzlu tam poak tam tam praskne hadicka a tak porad dokola proto bych to ted kopl doprdele za par korun a zapomnel na to co jsem do toho vrazil a stravil casu
Martas
Sunday 27 September 2009 - 09:41:21 Citovat
Host
Pokud tema par korunama myslis 10 000 tak to ti mozna nekdo za to v tomhle stavu da ....

Nevim jestli jsi v obraze s cenama ale VeBe predfacelift je prodejna tak do 50 000 v "jakymkoliv" stavu a vybaveni.
vrgadaa
Monday 28 September 2009 - 08:54:17 Citovat
Host
stary auto je proste stary auto a vetsinou nema zadnou rozumnou cenu v jakemkoliv stavu. Mimochodem hadice hadicky, kolik ja jsem si uzil trapeni na starym dualramu se zterelymi hadicemi. A neni to jen vec opla. Tudle jsem drzel u kamarada v servise hadicku nejakyho podtlaku z fiata. Krasna zachovala, nerozpraskana i s citelnym popisem.. Stacilo ji jemne prohnout v rukach a ciste se lamala na pekny kousky, to ty opel hadice alespon upozornovaly na to, ze nejsou v poradku rozpraskanim a omselym vzhledem.
...
naposledy mi u dvoulitra praskla odvetravaci hadice oleje, takze olej stekal za mohutneho dymu na vyfuk a ja myslel, ze mi hori motor
Oskar
Sunday 04 October 2009 - 13:27:40 Citovat
Host
tak kdyby jste nekdo potreboval nejaky dilec je k mani . je tam suprovy motor kdyby nekdo potreboval
steve
Sunday 04 October 2009 - 18:19:13 Citovat
Vectra GTS
Uživatel #1288
Registrován: Tuesday 16 October 2007 - 23:29:05
Příspěvků: 555
Já bych vzal ten volant ,dám ti za něj 500kč !!(a) _;

Opel Vectra B 2.2DTI 16V SPORT -Prodáno
Opel Astra G 1.6 16V Sportive,3dv. přítulkyně-prodáno
Opel Vectra B 1,6 16V hatchback -Prodáno

Opel Vectra GTS OPC Line 2,2 DTi16v-prodano
Opel Astra Twin top 1,8 16v 103kW Cosmo-prodano
Opel Insignia 2.0cdti,Cosmo ST-prodano
Opel Vectra C OPC 2.8 V6 Turbo 225kW-prodano
Opel Astra J OPC 2015
Opel Insignia A OPC 2014
Opel Astra G Bertone 2000

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1454 sec,0.1110 z toho dotazů.