• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 2.5 TD startovani tepleho motoru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mara
Monday 03 August 2009 - 21:37:53 Citovat
Host
Zdravim , mam omegu 2.5 TD , studeny motor nastartiju hned bez problemu ale když se zahřeje dlouho toci než nastartuje asi 10 - 15 vteřin . Prosim o radu . Dik Marek
Petr__
Monday 03 August 2009 - 21:45:48 Citovat
Host
je to nejvetsi bolistka u Omeg s TD, muze byt spatne cerpadlo (cena cca 50tis), resi se to nejakym odporem, ktery donuti vstriknout vic paliva a motor lip nabehne... nebo to muze byt slaba baterka, coz byl muj pripad, protoze auto startovalo opravdu zalostne a nova baterku udelala, ze startuje na drcnuti


muze to byt vic veci, mistni me urcite doplni
freez
Monday 03 August 2009 - 21:49:45 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Koukni sem a nebo sem
a nebo taky sem

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
tomv78
Saturday 22 August 2009 - 18:12:08 Citovat
Host
Měl jsem stejný problém.V servisu mi řekli vadná hlava vstřikovacího čerpadla.Natankoval jsem friťák a chytá bez problémů.teplá i studená.Samotná nafta je asi moc řídká.....
Vodník
Sunday 23 August 2009 - 23:03:40 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Vstřikovací čerpadlo nestojí 50 tisíc, ale asi polovinu, včetně DPH a montáže. Z vrakáče to přijde na 13 tisíc nebo míň. A slušný vrakáč si ho označí a vezme zpět, když se hukáže, že nefunguje. Pak by to mohla být váha vzduchu (nová cca 12 tis. Kč) nebo padající nafta (na toto klíčové slovo tento web vyhledá bohatou litaraturu) a nebo taky unavený podávací čerpadlo, což se pozná podle toho, že špatný start nastane při nízké hladině paliva v nádrži (někde mezi 12 a 18 litry). Podávací čerpadlo by nemělo nové stát přes 8 tis. Kč a jestli se to nezhoršuje, není třeba vyměňovat, stačí včas dotankovat. Třeba friťák - je to fuk, jen hlavně zvednout hladinu paliva v nádrži, to je oč tu běží.
Luma
Thursday 03 September 2009 - 11:14:26 Citovat
Host
No,mùj názor dle vlastní zkušenosti je,že v první øadì musí být ve 100% stavu baterie a hlavnì startér.Mìl jsem tyto problémy,nechal jsem zrepasovat starter a teï se nestaèím divit,jak rychle motor naskoèí.Podle mne podávací(pomocné) èerpadlo v nádrži má vliv jen pøi studeném startu,kdy auto déle stojí..
Duron
Thursday 03 September 2009 - 12:15:11 Citovat
Host
Ahoj, souhlasím s Lumanem, měl jsem taky problémy s teplými starty asi 10-15s a taky jsem mel furt vybitou baterku a nechal jsem zrepasovat starter (byli prekvapeni, ze to vubec startuje) a svete div se, ted to startuje za tepla aj za studena behem 1s, proste na brknknuti. Doporucuji vsem. A cena neni nikterak vysoka. S prací cca 3000kč. Duron
Tomis
Friday 04 September 2009 - 09:48:57 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
uz jsem to sem psal Xkrat, jde o to, ze u tohohle motoru, se casem povytahne malinko rozvodovej retez, samozrejme by se mel kvuli tomu pri serviskach seridit predvstrik, ale vsichni na to dlabou a tohle je nasledek .. takze staci upravit predvstrik a trochu postelovat vacku .. u noveho retezu tj. do 20000km se vacka je vacka natocena svisle (pri zaaretovane horni uvrati prvniho valce) a pri retezu, ktery ma vic, tak se pootoci o 2° a seridi predvstrik .. tot vse .. prace na pul hodky ... tenkrat jsem tomu jeste nerozumel, tak mi to delal mechanik a za 200,- a chyta to na brnknuti .. pred tim u opla netusili, a navrhovali vymenu cerpadla a pod .. bych se dostal na statisice

[ Upraveno Friday 04 September 2009 - 09:50:43 ]

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
JURO
Tuesday 23 February 2010 - 15:00:23 Citovat
Host
PROSIM TE MAM PROBLEM S KONTROLKOU JAK JE U VYHRIVANI ZADNIHO OKNA JE TAM TEN PANACEK SVITI A NEVIM JAK HO RESTARTOVAT NEJDE MI ANI DALKOVE NA OTVYRANI DVERI NEVIS NAHODOU CO STIM MUZE BIT
Host
Thursday 02 June 2011 - 08:17:31 Citovat
Host
Ja zas mam problem s ben zynovym motorem.Startuje bezvadně,ale když se ohřeje,tak bud chcipne za jizdy,aneb nenastartuji pokud motor neostydne.Měl někdo podobny problem?Pri je to tepelnym čidlem,kterych pri je tam několik...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1992 sec,0.1568 z toho dotazů.