• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nasazení (spadlého) okna do kolejniček
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PEPE_VB2.0
Monday 13 July 2009 - 12:52:47 Citovat
Host
Ahoj, mam takovej problém...u řidiče se mi z nýtů utrhnul motorek od el. stahování okna a to samozřejmě vyjelo z kolejniček. Máte někdo zkušenosti s tím jak se to nasazuje (v jaký poloze)? Zkoušel jsem všechno, okno z venku, odmontovanej motůrek, že byli lišty až venku a nic, nešlo to tam nacpat. Nůžky až dole a taky nic. Fakt si nevim rady a nechce se mi s takovou ptakovinou do servisu. Díky za radu
Anonymní
Saturday 18 July 2009 - 18:58:35 Citovat
Host
nepochopil som celkom, ze co vlastne riesis a s cim teda mas problem nasadit to naspat. ja som problemy s oknom riesil, takze viem ako to tam vyzera. ak sa ti motorcek odtrhol, jednoducho ho nanituj naspat, v tom nevidim problem. ak si okno vybral von, musis najst tu spravnu polohu, ako ho vlozit do dveri, tiez nic tazke. a teraz to najtazsie, co asi bude aj tvoj problem. uloz tie "noznice" motorceku spravne, niekedy sa prekrutia naopak, potom povolis torx, ktorym je utiahnuty motorcek a nastavuje sa sklon okna pri vytahovani. a ides na to, jednu stranu s tou umelou nasadou zalozis do kolajnicky okna, druhu musis vyriesit tak, ze tu bielu umelu nasadu musis dostat z tej gulicky. ked ju uz mas, vlozis ju do druhej kolajnicky. okno si stiahni tak do polovice, zobrat kombinacky, presne nasmerovat tu gulicku na otvor v bielom umelom "posuvniku" a silno zatlacit. ja som to robil snad pol hodiny, kym som to dokazal, ale ide to.

samozrejme vsetky ukony sa robia s rozobratym tapacirom a cez ten spodny otvor, co sa da odklopit. pojde to, uvidis

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1719 sec,0.1379 z toho dotazů.