• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sedadlo spolujezdce - plast
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Aka
Sunday 20 March 2005 - 14:14:20
Host
Zdar lidi,
tak jsem tu s daląím dotazem. Jelikoľ mám prasklý takový ten černý plast, jak je z vnějąí strany podél boku celého sedadla spolujezdce (je tam takové očko, co se navlékne na kovový "trn"-to "očko" je rozlomené), tak bych to potřeboval vyndat a vyměnit nebo slepit, protoľe je to docela odchlíplé. Vyndat by to ąlo, nebýt otočného kolečka na ątelování polohy opěradla. Jde to kolečko nějak vyndat, abych mohl vyndat i ten plast? Zkouąel jsem to kolečko v krajních polohách vyąroubovat úplně, ale to asi nejde, co? Celou sedačku se mi teda kvůli tomu vyndavat nechce..
Multec
Sunday 20 March 2005 - 14:40:49
Host
Čau-to kolečko by mělo jít stáhnou... teda aspon u mý Ve A to jde-napřed ąroubovákem odpáčím ten střed-je to takovj váleček-někdy vypadává i sám a pak to stáhnu!
NIO
Sunday 20 March 2005 - 17:21:31
Host
odchlipni si druhou starnu nez je to kolecko. a necim si pridrz tu hridel at ji nevytahnes i s koleckem. pka za nej muzes zabrat. A plast nechat svarit. na nekterem aute je jeste vpredu zespoda sroubek aby ten plast drzel.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1760 sec,0.1524 z toho dotazů.