• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kódy pro Vaąeho Oplíka
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Pet
Friday 18 March 2005 - 08:05:30
Host
Lze je zdarma sehnat u prvního prodejce Vaąeho autíčka-viz.velký techničák.Zavolat tam a domluvit se.Budou chtít číslo kastle-vin,nebo nafaxovat velkej techničák.Já jsem takhle zjistil u Autotepasu kód k rádiu,klíči i k imobilizéru.
Lib
Friday 18 March 2005 - 08:12:11
Host
To je skvely, protoze ja sem udelal utilitku na vygenerovani Carpass a tam tyhle informace jsou, kdo nema carpass, pozjistuje si a udela si novej
Jawet
Monday 21 March 2005 - 13:10:08
Host
To nějak nechápu. Chtěl jsem si například udělat náhradní klíček, ale protoľe k autu nemám carpass, museli by mi vystavit nový a to koątuje cca 600,- Kč. Takľe je moľné mít carpass zadara? To platí jen v Autotepasu?
Anonymní
Monday 21 March 2005 - 21:30:49
Host
Lib napsal ...
To je skvely, protoze ja sem udelal utilitku na vygenerovani Carpass a tam tyhle informace jsou, kdo nema carpass, pozjistuje si a udela si novej


Co ze jsi udelal??????????????
Lib
Monday 21 March 2005 - 21:58:05
Host
carpass je jen karticka, na ktere jsou uvedeny dulezite udaje o aute (typ motoru, seriovy c. motoru, security kod, kod klicku, kod + sr. cislo radia, vin)
Anonymní
Monday 21 March 2005 - 22:07:50
Host
Lib napsal ...
carpass je jen karticka, na ktere jsou uvedeny dulezite udaje o aute (typ motoru, seriovy c. motoru, security kod, kod klicku, kod + sr. cislo radia, vin)


No jo ale ja se ptal co jsi TY udelal?
Vaąek
Monday 21 March 2005 - 22:38:51
Host
Lib napsal ...
To je skvely, protoze ja sem udelal utilitku na vygenerovani Carpass a tam tyhle informace jsou, kdo nema carpass, pozjistuje si a udela si novej

Asi jsem nějakej opoľděnej, ale taky to zcela přesně nechápu. Chceą jako naznačit, ľe se dá Carpass sehnat i jinak neľ u Opla??? _rendek Tak jestli máą nějakou moľnost, tak se taky hlásím.
rumcajs
Monday 21 March 2005 - 22:49:09
Host
Lib napsal ...
To je skvely, protoze ja sem udelal utilitku na vygenerovani Carpass a tam tyhle informace jsou, kdo nema carpass, pozjistuje si a udela si novej

yoy, a da se takovy programek nekde sehnat
Email
riwal
Tuesday 22 March 2005 - 07:07:38
Host
Hoąi, hoąi, kódy který jsou v Carpassu se daj sehnat jen u Opela, to je jasný. Lib udělal jen webaplikaci, do který, kdyľ vyplníte vąechny kódy - které jste si za úplatu zjistili u Opela - tak se vám vytiskne karta carpassu. De pouze o to, ľe budete mít zase pěknou kartičku přesně jako origoą.
Lib
Tuesday 22 March 2005 - 08:48:28
Host
jj presne, ja jsem udelal jen "kravinku", do ktere naskladate ty udaje a vygeneruje se vam stranecka pro tisk. Vypadato pak lip, kdyz pri prodeji mavate jakoby originalnim carpassem
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3506 sec,0.2857 z toho dotazů.