• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cuká automatická prevodovka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Marian
Thursday 17 March 2005 - 09:08:17
Host
Zdravím vás, bol som minulý týľdeň na garančke po 190.000 km a po návrate auta zo servisu Opel v Bratislave mi začala cuka» automatická prevodovka - Zafira 1.8 16V X18XE1.
Pri preradovani 1-2-3 citit zmenu rychlosti, niekedy aj pri zaradeni 1 (stojim na brzde) citelne cukne autom.
Zajtra to ide na reklamačku, len by som sa rád pripravil na nejaké prípadné kecy servisu - nemáte s tým niekto skúsenosti?

BTW V Bratislave mi vyriesili problem, na ktory nevedeli prist v Olomouci: cca na 2000 otackach, hlavne pri rozbiehani alebo prudsej akceleracii motor vydaval hlboky dunivy zvuk. Ak s tym ma niekto problem, staci vymenit zvetrale gumicky pod krytom motoru (info zo servisu, nevidel som to osobne).
NIO
Friday 18 March 2005 - 16:19:26
Host
spatny olej
ucpany filtr
malo oleje
cidlo teploty oleje
cidlo vstupnich a vystupnich otacek
Marian
Wednesday 23 March 2005 - 13:27:53
Host
Uff, vytiahli na mna historku s pokazenym menicom rychlosti za 48000 Sk, co sa mi vobec nezda, pretoze este pred 14 dnami o tychto problemoch nebolo ani vidu ani slychu. Okrem toho neviem v Bratislave zohnat nikoho cez automaty, kto by to vedel zodpovedne posudit.
A do Autotrendu uz auto nedam ani nahodou Vyuctovane mrtve polozky (kontrola a precistenie 2 dni starych brzdovych platniciek a pod...) a k tomu este tieto problemy s prevodovkou ktore pred servisom neboli... Neviem co si o tom mysliet.
MATE NIEKTO TIP CO S TYM ROBIT? Moc dik.
ronin44
Wednesday 30 March 2005 - 06:51:40
Host
2Marian:
Jo, mame Hlavne sa vykasli na Autotrend - je to jeden z najhorsich servisov v BA. Ked chces znackovy servis a si z BA, skoc do MaH, ale na Poliankach, nie v Petrzke. Su lepsi (skusil som oba). A v Petrzalke by si sa asi tiez divil nad fakturou Ale asi uplne najlepsie, pokial to to auticko vydrzi - skoc do Nitry, tiez MaH, este som tam nebol, ale podla znamych najlepsi servis na Opel na Slovensku.
Jo a pokial by si vedel o nejakom dobrom neznackovom servise v BA, hod kontakt Zide sa. Ale mozno by Ti to skuskli aj vo flexii, je to za bussiness centrom na Jarabinkovej...
Marian
Wednesday 06 April 2005 - 11:12:40
Host
No co sa tyka MaH tak kazdy radi inak. Na Polianky som chodil do roku 2000 s Astrou, boli slusni, ale tiez dobre kvietka. Co sa tam deje teraz netusim. S Oplom som uz asi skoncil, hladam si dobry servis aj ja. Na bezne opravy chodim do Vrakune - v smere od Darexu v strede dediny napravo, je to rychloservis pre Skodovky, ale robia aj gumy a ostatne znacky. Slusni ludia, normalny pristup a hlavne pohodove ceny. Priklad: po zrazke s bazantom v 120 na dialnici mi menili reflektor + oprava stlpika co ho drzi - u nich 7000, v Opli chceli len za samotny reflektor 8000 - 9000. atd.
Nemaju ale pocitac a to je problem. Hladam stale niekoho sikovneho na automaticke prevodovky, nech mi to pozrie.
ronin44
Wednesday 06 April 2005 - 12:13:40
Host
Diki, skusim, ak to bude nutne Terazki sa tam stahujem, tazke to aspon nebudem mat daleko
Marian
Friday 06 May 2005 - 16:38:53
Host
Nema niekto este nejaky rozumny tip? Presiel som zatial vsetko, problem ostal a tlacia ma do vymeny prevodovej skrine za 50 tisic. Nechce sa mi verit, ze to je v tom.
Coffey
Friday 06 May 2005 - 17:20:06
Host
A co na to diagnoistika ? mam OmB 94. Me vypinala prevodovka pri prezazeni ze stupne 2 na 3 (musel jsem si podradit rucne) a diagnostika ukazala 4 chyby ve volici. Vymenil jsem volic (2500,- kc a velke premlouvani na vrakovisti - nechteli to prodat bez prevodovky) a zadna zmena. Jenom diagnostika hlasila ne 4, ale 2 chyby ve volici - dal jsem tam jinou ridici jednotku (4.000,- Kc o5 vrakac) a problem je vyresen... Mozna to ale taky bude neco jineho.....
Anonymní
Monday 09 May 2005 - 20:38:38
Host
V servise Opel mi tvrdia, ze diagnostika nic neukazuje. Rysuje sa mi moznost, ze si to necham napichnut v inom servise na pocitac po znamosti, tak aby som pri tom aute bol a vsetko si pozrel. Problem je v tom, ze autorizovane servisy v Bratislave o automatoch prd vedie a zase fachmani na automaty nemaju diagnostiku. Som opatrny, aby mi to nerozhodili este viac ako to je
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1825 sec,0.1515 z toho dotazů.