• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klima
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
mav
Tuesday 15 March 2005 - 14:17:23
Host
loni v lete mi pri zapnute klimatizaci/digitalni/vyskocila teplota az do cerveneho,ale motor nikdy nezacal varit.pak,kdyz to v zime netopilo jsem zjistil,ze jsem koupil auto/dovoz-italie/bez termostatu a zaroven klekla vodni pumpa.po oprave uz to topi normalne,ale nevim,jestli az bude teplo a pri zaple klime to nebude zase blbnout.nekdy pry pomuze vyfoukat chladice.mate s tim zkusenosti?
riwal
Tuesday 15 March 2005 - 14:51:26
Host
Kdyľ je horko a někde poskakujeą v koloně s klimou zapnutou, tak je normální, ľe teplota de nahoru, ale sahara by to měla uchladit, i kdyľ je teplota stále vyąąí nevadí nesmí jen trvale přelézt do červenýho.
NIO
Tuesday 15 March 2005 - 17:14:56
Host
doporucil bych ti jeste kdyz mas teda automazickou klimu zkusit , jestli kdyz ji zapnes tak se po chvili roztoci vrtule a po chvili ta vnitrni. nekdy se rozjedou soucasne. a s pribyvajici teplotou jedou rychleji.Museji auto uchladit i kdyby jen stalo cek¨ly den na slunci a bezelo. I s klimou.

To Riwal: dovolil bych si s tebou nesouhlasit. teplota nesmi vystoupit ani na okraj cervenyho. to uz svedci o nejake chybe.
riwal
Tuesday 15 March 2005 - 18:57:08
Host
jj jasně asi jsem to blbě napsal, myslej jsem ľe k červenýmu můľe na chvíli vystoupip, ale pak klesne jak chladí větrák.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1733 sec,0.1489 z toho dotazů.