• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor :: Re: 3.0 24V a automat
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
WISAStar
Odeslal: Sunday 15 June 2008 - 20:06:41
Tak sem konecne nakopnul vymenenej motor ale zapomel sem prisroubovat hydromenic k setrvaku. tudis sel motor bez zateze a pocitac poznal ze automat nemaze a hodil zavadu prevodovky a motor vypnul. uz jsem to dal dohromady ale zavada blika porad a motor nejde natocit. jak zavadu vymazat? staci odpojeni baterie pres noc?
Poslední odpovědi
wisastar
Odeslal: Sunday 15 April 2012 - 11:40:40

edword napsal ...

no to by aj mna zaujimalo co tomu bolo...


Ja uz si na to ale vubec nepamatuju
edword
Odeslal: Sunday 15 April 2012 - 02:49:23

no to by aj mna zaujimalo co tomu bolo...
JardaB
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 21:57:46

A co tomu teda bylo???
WISAStar
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 21:45:05

tak uz to frci docela taha na to ze to ma dve tuny
JardaB
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 14:59:09

Tim to IMHO nebude, pokud je benzin a jiskra, musi to neco delat. Pri poruse by tam urcite nesel aspon benzin.
WISAStar
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 14:42:19

Nee nezadrelo. rychle to chciplo protoze to nemelo setrvak (menic)... stridave blika kontrolka motoru a prevodovky. Benzin na svickach je, svicky jiskru hazi tak ja nevim.... jeste mi bylo receno at necham odpojenou bat prez noc ze se to smaze ale pochybuju... jdu to zkusit.
JardaB
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 06:25:57

Jo tahle kontrolka... Tak to netusim, dej vedet az to vyresis, jsem cely napnuty
Takze starter toci a motor dela mrtveho brouka? Kontrolka po zapnuti zapalovani furt blika?
Legend
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 00:32:28

nezadřelo se to?
WISAStar
Odeslal: Sunday 15 June 2008 - 20:54:01

JardaB napsal ...

No a je to fakt tim? Prevodovka ma snad vlastni RJ a ze by tam byl nejaky drat, co by blokoval motor jsem si ze schematu nevsim... Jestli kontrolka blika, neni to spis imobilizer?


Kdyz blika sko v ozubenym kole tak je to zavada prevodovky.. motor se tocil ale prevodovka ne tak sui to asi myslelo ze to nemaze a chciplo se to nebo nevim... ale chciplo to jako kdyz utne
JardaB
Odeslal: Sunday 15 June 2008 - 20:21:39

No a je to fakt tim? Prevodovka ma snad vlastni RJ a ze by tam byl nejaky drat, co by blokoval motor jsem si ze schematu nevsim... Jestli kontrolka blika, neni to spis imobilizer?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0977 sec,0.0186 z toho dotazů.