• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi :: Re: AUX na CAR300
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
z0diaC
Odeslal: Wednesday 09 April 2008 - 12:30:30
právě jsem dodělal AUX na rádio CAR300 .... funguje perfektně.
Je to dělané podle tohoto návodu - Odkaz
akurát já měl místo TDA7348D TDA7433 ..tak jsem musel chvilku hledat a měřit ... nedělal jsem to do panelu toho rádia,pač se mi to nelíbí ale udělal jsem externí krabičku a vývod jack konektoru na kabel - jde pohodlně připojit cokoliv se stereo výstupem .... krabičku dám do popelníku jelikož se nepoužívá - bude tam možné odložit i MP3jku nebo mobil.
Bohužel jsem to nenafotil,pač v práci máme shit foťák - makro nějak nechápe __;

Kdyby někdo měl nějaké otázky sem s nima ... a kdyby někdo chtěl - jsem ochotný to za úplatu i někomu dobastlit ... pravděpodobně to půjde do všech typů orig. rádií, zatím vyzkoušeno CAR300.
Poslední odpovědi
Vlada
Odeslal: Monday 28 January 2013 - 18:51:23

Ahoj, tak jsem taky zjistil ze nemuzu dal zit bez AUX IN na CAR 400. Ale odkazy na polskej navod uz nefungujou, a jinde jsem nic nezjistil. Muze mi prosim nekdo pomoct? Diky
Spikee
Odeslal: Friday 05 October 2012 - 22:52:24

Martin napsal ...

Ano presne z polskeho navodu jsem vychazel.

Chce to pouzit stinene kabely a vsechny zeme jsem pripojil na zem u TDAcka.
V pripade ze by jsi nevedel, tak mam vse nafocene.

Akorat ty kondenzatory kde se to prerusuje jsem musel vymenit, puvodni to nevydrzely, ale je to investice korunová

Ted po prepnuti na ext. vstup (kdyz nic nepripojim) je v repracich naproste ticho) po pripojeni ext. vstupu vse hraje jak ma, pravda musim pridat trochu hlasitosti, ale radio to zvlada v pohode


Ahoj mohol by si mi prosim ta poslat fotky ako spravit aux na car 400 na email Email diki
Martin
Odeslal: Thursday 07 April 2011 - 10:01:15

Ano presne z polskeho navodu jsem vychazel.

Chce to pouzit stinene kabely a vsechny zeme jsem pripojil na zem u TDAcka.
V pripade ze by jsi nevedel, tak mam vse nafocene.

Akorat ty kondenzatory kde se to prerusuje jsem musel vymenit, puvodni to nevydrzely, ale je to investice korunová

Ted po prepnuti na ext. vstup (kdyz nic nepripojim) je v repracich naproste ticho) po pripojeni ext. vstupu vse hraje jak ma, pravda musim pridat trochu hlasitosti, ale radio to zvlada v pohode
Jeronimo
Odeslal: Wednesday 06 April 2011 - 23:05:55

Mám dva kazetový Philips Car 400, na obou zdá se nefunguje kazeťák. Potom mám i 500-ku s CDčkem, ta zase měla problémy s přehráváním hudebních CD a po mým zásahu už i sama se sebou.

Něco takovýho by se mi hodilo na cesty, ať pořád nemusím ladit, co je po ruce. Bral jsem to jako nemožnou věc z nějakých starších vláken. Co s tím šumem, vyřešeno? Vycházel jsi z polskýho návodu?
Host
Odeslal: Monday 04 April 2011 - 20:56:45

vše jsem již vyřešil, mám namontováno a vše funkční, v případě potřeby mohu poradit
Martin
Odeslal: Saturday 19 March 2011 - 17:47:46

Jestli toto vlákno není úplně mrtvé , prosil bych o radu.

Dneska jsem zkusil předělat CAR400 dle toho polského návodu s přepínačem, chapal jsem to tak, že buď hraje rádio, nebo přepnu a hraje externi vstup (kazetak je mimo a tudiz motorek se nemusi tocit)

Ale funguje mi to jen na pul. Radio hraje uplne normalne, ale kdyz prepnu prepinac na ext. vstup tak musim strasne s hlasitosti nahoru, to by az tak nevadilo jako to, ze to celkem sumi, zvuk nic moc (pravda zkousel jsem to se starym walkmenem jelikoz MP3 neni po ruce) tak snad kvalita zvuku je dána tímto.
Ale ikdyz hraje ext. vstup tak v pozadi slysim slabe radio.
Pravda zapomnel jsem na jack privest nulu (muza tato zpusobovat me problemy?)

Nebo se zeptam vyresil nekdo viz predchozi prispevek napojit to na jine vstupy TDA, ty od kazetaku, ale aby se netocil motorek?

Díky za kazdou radu
Martin
Odeslal: Friday 18 March 2011 - 17:18:56

Tak jsem se rozhodl, že zkusím upravu radia CAR 400, tak to i nafotim, zatim mam radio venku z auta a rozebrane, ale zastavilo me vyndani kazetve mechaniky z radia, jelikoz tak maly torx nemam, tak snad nekdy v pristim tydnu to bude hotove
tom l.
Odeslal: Friday 04 March 2011 - 23:03:29

Martin napsal ...

Rád bych taky do auta k radiu CAR 400, aux vstup na MP3 nebo telefon, akorát nejsem tady z tech navodu moc chytrej, je nekde nejaky cesky navod krom toho polskeho treba s lepsima fotkama,
byl bych vdecny


... taky se přimlouvám. _;
Martin
Odeslal: Thursday 03 March 2011 - 23:57:56

Rád bych taky do auta k radiu CAR 400, aux vstup na MP3 nebo telefon, akorát nejsem tady z tech navodu moc chytrej, je nekde nejaky cesky navod krom toho polskeho treba s lepsima fotkama,
byl bych vdecny

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0513 sec,0.0091 z toho dotazů.