• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: Zadní světla
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
TOMdesign
Odeslal: Thursday 13 March 2008 - 12:36:07
Tak vám chci ukázat nová zadní světýlka akorát mě poslali na předfacelift tak je budu muset vrátit, ale jsou moc pěkný. Nevíte jak by to bylo, kdybych je tam chtěl narvat?

Poslední odpovědi
KopA
Odeslal: Wednesday 18 July 2012 - 22:18:59

Hannes napsal ...

Ahoj, hele rád bych se zeptal, jestli jsou tahle zadní světla,co tu máš na obrázku opravdu na předfacelift? Já jsem je scháněl a tenhle typ jsem sehnal jenom na facelift. Popř. nenapsal bys mi odkud jsi je měl?


Nevím přesně který ti padly do oka ale je to tady 4 roky starý a už tenkrát kluci měli problém něco sehnat jak tady píšou.

Jinak tento Odkaz shop podle mě NEJ v ČR na tuning - maj toho mrtě a to i věci který jinde nemaj.
Hannes
Odeslal: Wednesday 18 July 2012 - 15:38:36

Ahoj, hele rád bych se zeptal, jestli jsou tahle zadní světla,co tu máš na obrázku opravdu na předfacelift? Já jsem je scháněl a tenhle typ jsem sehnal jenom na facelift. Popř. nenapsal bys mi odkud jsi je měl?
TOMdesign
Odeslal: Sunday 20 April 2008 - 21:27:18

Souhlas, po všech možných výmyslech jsou ta čirá nejlepší volba. _;
qpc
Odeslal: Sunday 20 April 2008 - 18:05:15

JardaFM napsal ...

Zdravím, osobně jsem si koupil ty světla co jsou jako poslední odkaz,a musím říct ,že vypadají nejlíp, jsou jak origo po faceliftu ale čiré ,takže decentní a pěkné,prostě v jednoduchosti je krása!!! _;


tak je to správné _;
JardaFM
Odeslal: Sunday 20 April 2008 - 17:49:54

Zdravím, osobně jsem si koupil ty světla co jsou jako poslední odkaz,a musím říct ,že vypadají nejlíp, jsou jak origo po faceliftu ale čiré ,takže decentní a pěkné,prostě v jednoduchosti je krása!!! _;
Palic
Odeslal: Friday 11 April 2008 - 19:30:38

ja mam na kombajnu VB origo stmaveny..... uvazoval jsem o necem s ledkama, ale jak uz psano na kombajn nic... s ypem jsme je chteli vyrabet ztim se na to nedostalo..

2Celda: jen me napadlo jestli by nebylo schudnejsi na prozatim vzit slabou pasku cca 5mm a nalepit to na svetlo rovnobezne s vozovkou v rastru tak aby pasa byla 5mm a mezera 5mm a pak zase paska, a to pak striknout nezne tmavym sprejem (treba v barve vozu) a pak pasky sundat.... vapadalo by to asi lip nez strinuto tou tjunyng barvou na svetla....... a nebo jeste moznost ktera by byla asi jednodussi a to sehnat samolepici folii v barve auta nebo folii na okna a nastrihat prozky a ty pak nalepit na svetlo.... to by taky nebylo marny........
steve
Odeslal: Monday 07 April 2008 - 21:41:53

...ale myslí to s tebou dobře.Ne fakt určitě je nečerni,přiznám se tedy ,že já je také stříknul,ale celé načerveno a vypadá to úplně jinak(také mám černou met.).Ale jak jsem již psal ,rozmýšlím vytvoření čirých,už mám něco promyšleno,tak až bude chvíle,jdu do toho,protože mi mozek nebere proč auto z roku 01 nemá ještě origo zadní čirá světla!!! __; __; je to hnus
Čelda
Odeslal: Monday 07 April 2008 - 20:30:00

z0diaC napsal ...

Čeldo s tím sprejem Ti to zásadně nedoporučuju ... je o tom psáno v mnoha tuningových diskuzích .... ten lak s černý pigmentem se ti zažere do póru toho zvětralého plastu na světlech a už to nikdy nesundáš ... navíc povrch toho černého laku začne velice rychle zvětrávat .... a matnět ...

Hmmmm.To jsi mě teda nepotěšil.
z0diaC
Odeslal: Monday 07 April 2008 - 20:05:14

Čeldo s tím sprejem Ti to zásadně nedoporučuju ... je o tom psáno v mnoha tuningových diskuzích .... ten lak s černý pigmentem se ti zažere do póru toho zvětralého plastu na světlech a už to nikdy nesundáš ... navíc povrch toho černého laku začne velice rychle zvětrávat .... a matnět ...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0625 sec,0.0357 z toho dotazů.