• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: sedačky se nehybaj jak maj
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
houmr
Odeslal: Friday 04 January 2008 - 11:19:04
Zdravim mám omegu b rok 98 s plně elektrickými sedackami.Mám problém u řidičovy sedačky se mi nesklápí opěradlo a u spolujezdce mi zas nejde posuv do předu, do zadu. Jinak všechno funguje.Nemá s tím někdo z vás zkušenosti?Čím by to mohlo být a jak to opravit?Díky.
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 10:52:39

vrgadaa napsal ...

ja se spise snazim po dobrem, obcas pohladim volant akdyz posloucha tak i doleju olej:-)


Zapomel jsi jeste na neustale pomlouvani a nadavani na kvalitu motoru, to jite tvoje auto take musi ocenit ...
vrgadaa
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 10:47:08

u starsich oplu nema prilis smysl na nepodstatne opravy moc spechat, tato auta uz ziji vlastnim zivotem a rada veci se opravi zahadne sama, typicky elektroinstalace, neco nekde vyschne, poskoci to na hrbolu a uz to zase chytne kontakt atd. JInak mam kamarda, ktery ma nazor, ze autu je zapotrebi nadavat, aby se balo aposlouchalo (neco jako ku*va pojedes na vrakal, nabo tam kam chci ja?, ja se spise snazim po dobrem, obcas pohladim volant akdyz posloucha tak i doleju olej:-)
qpc
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 09:59:25

houmr napsal ...

Tak spolujezdcova sedačka už je v pohodě prostě zničeho nic se rozhýbala sama.Takže budu rozebírat jen tu řidičovu.



se tě to asi leklo,ne?
vrgadaa
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 09:17:16

pozor na tu pyrotechniku, sice to nevybuchuje, jen to silne lupne, ale skoda predpinace pasu, pred demontazi zastrcit plastovou pojistku, mela by tam byt u sedacky-zluta?
houmr
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 08:44:40

Tak spolujezdcova sedačka už je v pohodě prostě zničeho nic se rozhýbala sama.Takže budu rozebírat jen tu řidičovu.
Houmr
Odeslal: Friday 04 January 2008 - 15:36:10

Dobrý fajn tak já vyzkouším nejdřív ty spínače,teprve pak bych asi začal vyndavat ty sedačky z auta ven a zkoušet motorky.nicmeně ta řidičova když vezmu za spínač tak sice bzučí ale nehýbe se tak si myslím že motorek bude asi dobry.
undy
Odeslal: Friday 04 January 2008 - 15:21:15

mal som podobný problém u spolujazdca,bolo to tým ovládacím tlačítkom na boku sedadla,sú v tom mikrospínače-obyčajné-treba sa s tým pohrať.Najprv sa mi nehýbali len zriedka až to postupne celkom skončilo a menil som tie mikrospínače.Pri montáži,resp.demontáži sedadla pozor na pyrotechnické napínače pásov,silvester už máme za sebou !buch
Legend
Odeslal: Friday 04 January 2008 - 12:54:23

Plně elektrické sedadla jsou dost propletené elektrikou, takže bude nejlepší když sedadla úplně vyndáš z auta (4x torxní šroub + odpojit několik konektorů) a potom poodpojovat jednotlivé elektromotory a pouštět do ni externě napětí 12V v obou polaritách, podle polarity by se měl motor točit do jedné nebo do druhé strany. Pokud budou motory bezchybně fungovat, tak bude chyba v ovládacím tlačítku.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0739 sec,0.0472 z toho dotazů.