• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika :: Re: centrál a bloknuté zadní dveře
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
liberty
Odeslal: Saturday 01 December 2007 - 12:38:58
Zdravím ,
mám problém takový že mi přestal fungovat centrál,když chcu otevřít klíčem tak otevřu jen jedny dveře,zadní dveře nejde otevřít vůbec.když zmáčknu na klíči odemykání tak auto akorát blikne ale neotevře a tím pádem nemohu otevřít ani nádrž a ke všemu mi začala blikat rezerva.PROSÍM POMOC!!!
opel vectra karavan 1,8i r.v. 1999
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Tuesday 12 May 2015 - 12:16:59

Jsem rád, že se ti podařilo dveře otevřít a pak závadu odstranit. Děkujeme za zpětnou zprávu a vítej v klubu!
PetrP
Odeslal: Tuesday 12 May 2015 - 11:48:23

Colommbo napsal ...

U VeCe Caravan by z vnitřní strany pátých dveří mělo být pod tapecem nebo nějakou krytkou nouzové mechanické otevírání, tedy jedině vlézt přes sedačky do kufru...


Vřelý dík za radu, opravdu jsem s baterkou našel v tapecírunku ucpávku a pod ní to nouzový otevírání
zadařilo se a pootočením se odblokoval zámek a dveře šly otevřít. a dále.., závada nebyla v uhnilých kabelech (ona ta VeCe nějak nehnije), ale jen zaoxidovaných kontaktech toho zámku. pomohlo odrápání kontaktů a prostříknutí jak konektoru na kabelech, tak i zámku. (poděkování Soptíkovi )Jinak bacha, je potřeba po vrátit tu páčku nouzovýho otevírání zase zpátky do polohy, kdy bude zabírat za docela fórovej plastovej vehement, který je unášenej šnekem zámku. Jinak to za 1) nesestavíte, a za 2) to nebude fungovat.
Jo a poblikávání žárovičky koncovek ve vratek odstranilo taky očištění kontaktů.
hezký den
Colommbo
Odeslal: Friday 08 May 2015 - 12:15:17

U VeCe Caravan by z vnitřní strany pátých dveří mělo být pod tapecem nebo nějakou krytkou nouzové mechanické otevírání, tedy jedině vlézt přes sedačky do kufru...
Petr P.
Odeslal: Friday 08 May 2015 - 10:50:57

Ahoj, nevím jestli nepíšu jen do větru, ale zkusím to.
Vectra C Caravan r.v. 2008 a bloknuté 5. dveře (kufr). Po pročtení snad kompletní diskuze na toto téma jsem usouidil, že problém bude v tom husím krku ve vratech, nejspíš přelámaný kablíky. (taky mi občas blikalo koncový světlo v 5. dveřích - tak asi ty dráty)
Problém je, ŽE SE NEMŮŽU DOSTAT K TĚM ZASR... DRÁTŮM!!! jak mám otevřít zablokovanej kufr?
nějaký nápady? Dlažební kostka a pajcr mne taky napadly, ale uvítal bych poněkud kontruktivnější návrhy, dík a hezký den
Anonymní
Odeslal: Wednesday 16 June 2010 - 13:15:02

Ano ty zelene. V prednich jsou 3 spinace bohuzel vymenis jen ty dva, protoze ten treti nesezenes nikde, ale ten neodchazi. Jinak ve vsech dverch jsou ty zelene v kufru a vicku nadrze nevim, ale v kufru budou stiple draty, podivej se do spojky mezi kufrem a kastli.
psedma
Odeslal: Wednesday 16 June 2010 - 08:40:59

ty 5. dvere mi vynechaly zaim jen jednou, tkze to zatim neresim...
ale muj hlavni dotaz vyznel vnivec, protoze se tam nevlozil odkaz, takze jsete jednou, ty mikrospinace jsou toto? Odkaz a jsou teda vsechny stejne?
Anonymní
Odeslal: Monday 14 June 2010 - 20:13:48

Zamek 5 dveri bude jiny problem a to prestiple kabely v krku co vedou do dveri. Vciko nadrze to teda nevim, to snad ojedinele.
psedma
Odeslal: Monday 14 June 2010 - 19:06:04

jen dotaz na mikrospínače: je to tento?
nefunguje mi centrál na zadní dveře ne VeBe a tak si to chci koupit předem a vyměnit to hned, abych pak neměl jedny dveře bez zámku...
a ještě ty 3 mikrospínače v zámku řidiče jsou stejné a taky tyto? a u zámku 5. dveří a víčka nádrže je taky ten stejný? (to mi také nefunguje) abych věděl do budoucna...
Karel
Odeslal: Sunday 01 November 2009 - 21:15:57

Zdravím, mám od včerejšího dne podobný problém. Bez jakéhokoliv varování mi najednou nešlo auto (VECTRA 1.6 /karavan/ 1999) otevřít DO. Při pokusu otevřít auto klíčem se mi podařilo odemknout jen dveře řidiče. Ostatní dveře zůstaly zavřené a jejich otevření nebylo možné ani při pokusu z vnitřku vozidla /vytažení kolíků a použití otvírací kličky/. Dnešního dne, kdy jsme si již celá rodina včetně 79 ti lete babičky nacvičili nastupování jedněmi dveřmi najednou vše fungovalo. K mé radosti jen 3 x otevření a uzamčení. Nadále tedy lezeme do VECTRY jako do tanku. Muže mi prosím někdo poradit o jakou závadu se může jednat. Baterka v DO je nová (výměna provedena před měsícem). Děkuji za jakoukoliv reakci.

Karel

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1036 sec,0.0635 z toho dotazů.