• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning :: Re: Omega 3000 -24V
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
šaman
Odeslal: Friday 19 October 2007 - 17:51:30
Pro potěchu oka. Nebo návod jak si vylepšit stáj



Poslední odpovědi
legionar
Odeslal: Monday 24 May 2010 - 11:13:31

TOMdesign napsal ...

legi: co že oprášíš? banány? !!(a)


jj banány !!(a) a jeden schovám pro tebe na sraz !Pj:
TOMdesign
Odeslal: Monday 24 May 2010 - 10:47:39

legi: co že oprášíš? banány? !!(a)
legionar
Odeslal: Monday 24 May 2010 - 09:36:04

tady není inzerce a tak to sem nedávejte , příště opráším bany a někdo ho asi dostane
wisastar
Odeslal: Monday 24 May 2010 - 08:46:03

Anonymní napsal ...

dkny1 napsal ...

prodam omega 3000 24v kdyby nahodou nekdo chtel,mam 2 ks sedany a v manualu ,karoserie no nic moc ale agregaty super, kus za 25 tis,mozno i bez dokladu.u tohoto vozu se ceni pouze agregaty ,ktere jine auto jede tak rychle jak 3000 24v a to za 25 tis? myslim ze zadne,nic vas nepredjede myslim v originale ani calibra turbo,ani vr6 a ani nic jineho podobneho,je to narez kdyz s otrhanou 3000 24v roztrhate na kusy chlapa ktery da za vuz treba mercedes 3.5l,nebo bmw 3,5l obsah , 2 a vice mega - a jen cumi a premysli...,.tel. 777233343




Pokud je to stale aktualni nabizim Honda Legend Kupe 2.7 24V rok 90. Kuze, elektrika, nove celorocni pneu, nove rozvody a olej, desticky vepredu vzadu, novy bily lak. Made in USA. Samosebou ma par chybicek ale jsou to blbosti typu odrene okno atd......
Anonymní
Odeslal: Monday 24 May 2010 - 08:09:38

dkny1 napsal ...

prodam omega 3000 24v kdyby nahodou nekdo chtel,mam 2 ks sedany a v manualu ,karoserie no nic moc ale agregaty super, kus za 25 tis,mozno i bez dokladu.u tohoto vozu se ceni pouze agregaty ,ktere jine auto jede tak rychle jak 3000 24v a to za 25 tis? myslim ze zadne,nic vas nepredjede myslim v originale ani calibra turbo,ani vr6 a ani nic jineho podobneho,je to narez kdyz s otrhanou 3000 24v roztrhate na kusy chlapa ktery da za vuz treba mercedes 3.5l,nebo bmw 3,5l obsah , 2 a vice mega - a jen cumi a premysli...,.tel. 777233343

vrgadaa
Odeslal: Tuesday 22 December 2009 - 07:29:02

obouchanosti auta jsem si vsiml, rezave viko kufru i promackle dvere jsou malickost, pokud by mela nalitano jen 150tkm, tak je tesne po zabehu-ja mel hodne pres 300 priznanejch. Spise jset-li nejsou na srot nosniky, to by byl prusvih. Ale jako vzdy auto se prodava vetsinou s nejakyma muchama a ne proto, ze bezchybne slouzi a nevyzaduje zadny investice. K cene je nutne pricist jeste bursikovne a prepis tj cca 7litru, pokud to stastnym rizenim osudu neni euro 2ka. Mne spis vadi, ze inzeraty na sbazaru jsou 2, kazdy s jinym textem (jednou s papiry podruhe bez) a fotky ac jsou jinaci jsou ze stejneho vozu.
...
Ja to urcite brat nebudu, mam momentalne 2 ackove omegy, ten 2,6dualram pridrenej nastesti pridrenej nebyl (jen vodni pumpa) a je opravdu krasnej a zachovalej Prepnul jsem mapu na 98oktanu a ac papirove zadny vykon nema, tak na silnici240 tacho vytahne:-). Jen zere vic nez 3litr-takze jako dalsi krok-tam na jare pujde plyn.
...
Ale, kdyby to byl zachovalej kombik, tak se asi zadluzim a risknu domarozvod, protoze nez umru, chci jeste jednou mit takovy auto. Kvuli obouchanymu sedanu ale ne.
Vanya
Odeslal: Tuesday 22 December 2009 - 01:20:48

To je taky naschvál..Když jí na ND sháním rok a půl, tak nic..A před Vánocema, když nemam ani korunu..hle.. Ale je pravda, že těch ND z ní moc asi nebude, co se týče plastů atd..všude něco chybí a to víko kufru Ale zas má přesně tu koncovku výfuku, co sháním..Otázka je, co motoricky..ale těm 150 tisícům se mi dvakrát věřit nechce..

Vrgadaa: Jo, přesně tak bych to taky potřeboval..sehnat nějakou bez papírů a rozebrat..Ta moje je mechanicky dobrá, ale semtam jí něco chybí(kus těch prahů atd) a semtam je na ní něco z jiný (vejfuk s koncovkou atd..)

Kdyby náhodou jste jí někdo nabíral a něco z toho, co jsem psal Vám zbylo, rád bych participoval:)
Brenky
Odeslal: Monday 21 December 2009 - 19:05:39

pokud by měl někdo zájem, tak to auto mohu omrknout...jsem z Havířova, takže žádný problém.
JOB
Odeslal: Monday 21 December 2009 - 17:43:46

wisastar napsal ...

vrgadaa napsal ...

Odkaz
je videt, ze poras se to da koupit, ale o kousek vys je inzerat se stejou fotkou motoru s tim, ze auto je bez papiru a tak to nejak nebudi duveru:-(


uz jsem na to psal.... konecne normalni kousek za slusny penize po trech leteh... sem zvedavej jestli odpovi


Kluci já nevím ale kdfyž si ty fotky pořádně prohlížím tak je to docela vrak.Možná kvůli motoru ale to už neodpovídá cena

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0668 sec,0.0273 z toho dotazů.