• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi :: Re: nová elektrika k radiu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
petr67
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 01:55:42
mám problém s radiem,pravděpodobně nějakej skříplej drát na "trase",mohli byste mi poradit jak udělat nový přívod k radiu?díky,radio mám klasik opel
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Wednesday 24 October 2007 - 22:58:54

nebo malá inspirace i s fotkama na:

Odkaz
qpc
Odeslal: Wednesday 24 October 2007 - 22:57:27

koudelkazpatyevenju napsal ...

díky všem za rady!už hraju,jen doufám až budu mìnit autoradio(poèítám že v dohledné dobì),že nebudu muset podstoupit nìjakou konektorovo-kablíkovou pøestavbu,jaký typ radia byste mi v tomto pøípadì doporuèili(mmt.mám opel sc202 origo a zmìnu chci )po radiu budu požadovat jen samotné radio a aby umìlo empétrosky,na podsvícení mi nezáleží,i když modrá je dobrá
díky za tipy


pakliže nemáš ovládáni z volantu a nemusš všechno honit před dysplay na palubce ,tak za slušné ceny/výkon považuji JVC KD-G731-Umí to:

4x50W MOSFET,USB slot,přehrává to CD,MP3,WMA,ID3,CD-R/RW nebo pak Pioneer DEH-3900MP, Panasonic CQ-C1475N, JVC KD-G431, JVC KD-G 332
koudelkazpatyevenju
Odeslal: Wednesday 24 October 2007 - 13:25:33

díky všem za rady!už hraju,jen doufám až budu mìnit autoradio(poèítám že v dohledné dobì),že nebudu muset podstoupit nìjakou konektorovo-kablíkovou pøestavbu,jaký typ radia byste mi v tomto pøípadì doporuèili(mmt.mám opel sc202 origo a zmìnu chci )po radiu budu požadovat jen samotné radio a aby umìlo empétrosky,na podsvícení mi nezáleží,i když modrá je dobrá
díky za tipy
qpc
Odeslal: Sunday 21 October 2007 - 20:52:11

Anonymní napsal ...

červený_trvalý dává kolísavé napětí



..variantou číslo dva je přivést to trvalé napětí odjinud
Legend
Odeslal: Sunday 21 October 2007 - 20:49:26

červený je trvalé + a černý je + po zapnutí klíčku, takže vyměň červený. Žlutý se používá v takovém tom krátkém elektrosvazku který bývá přibalený k autorádiu, které nemá ISO konektor v zadní stěně, třeba Sony, Aiwa a dost dalších. Viz třeba tady Odkaz
Anonymní
Odeslal: Sunday 21 October 2007 - 20:28:21

TAK A TED sem vedle i já,DLE MARTASE JE ŽLUTY A LEGENDA ÈERNY to ale neva:-) proste jakejkoliv drát nahradím-li novým,tak s tím nic nepose.u,to chci slyšet;-) dík
Legend
Odeslal: Tuesday 16 October 2007 - 21:59:27

Třeba můžeš i od spínače varovných světel, ten je blízko, nebo do pojistkového panelu na stahování oken, to je jištěné na 30A atd. Prostě na co nejtlustší červený kabel, pokud možno za pojistku.
Martas_
Odeslal: Tuesday 16 October 2007 - 20:53:56

Jesli cerveny dava kolisave napeti tak nic nerozebirej, vyndej jenom radio, ucvakni drat z konektoru a natahni ho nejblizsi "bezpecnou" trasou nekam k pojistkovce a pripoj na drat kterej je porad pod napetim, pripadne se da vytahnout od spinacu steracu atd ....
Anonymní
Odeslal: Tuesday 16 October 2007 - 20:47:38

ještě předpokládám že nebudu muset rozebírat přístrojovku,nedávno jsem takto "absolvoval" středový panel(ohledně osvětlení topení)a docela je to pakec,ale když chci hrát,obětuji se

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0559 sec,0.0082 z toho dotazů.