• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní :: Re: drnčení řadičky....
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
muna
Odeslal: Thursday 14 June 2007 - 17:56:03
Prosím řešil někdo z vás takové to nepříjemné drnčení od řadící páky? pokud ano tak jak a s jakým výsledkem? Na dlouhé cesty je to fakt nepříjemné a držet kvaltpáku celou cestu taky není nic moc
Poslední odpovědi
petr D
Odeslal: Sunday 08 March 2009 - 19:09:48

/zafira A 2000/po asi trimesicnim zkoumani stacilo utahnout 4 torxy ktere drzi plastovou konstrukci ke karoserii na dne otvoru ktery vznikne po vyloupnuti krytu strev radici paky a bylo po drnceni... po zhruba dvou mesicich se drnceni zacalo znovu objevovat, protoze se sroubky znova povolili... takze znova.... hura.
qpc
Odeslal: Monday 04 February 2008 - 12:17:31

tohle mě dělalo u povícero aut,jednou to bylo zavešení převodovky,podruhé rezonovalo ložisko u spojy a šlo to až do páky,těžko na dálku soudit..
ndefo
Odeslal: Monday 04 February 2008 - 08:30:19

no na Felde mi neco takoveho zaclo strasne rvat z radicky po nejakych 100tis km. nacez se to zvrhlo v nemoznost stridave zarazit 1 / 3 / 5 coz je neprijemne pri jizde zjistit, ze to tam proste nejde, a nakonec je vse OK, stacilo vytahnout kovovou maticku M3 x 15 ktera se tam "nejak" dostala _;
Yper
Odeslal: Monday 04 February 2008 - 07:54:26

Ani jsem si nevšiml, že by mi to dělalo a mám najeto 250 tisíc a to jsem maniak na všechny pazvuky v autě.
Budka
Odeslal: Sunday 03 February 2008 - 20:57:06

Riešil som podobný problém na svojej Zafire A, biela plastová kulisa radenia je pripevnená k podlahe 4 kusmi torxov, tie som dotiahol a je po drnčaní...Pre istotu som to celé ešte premazal bielou vazelínou...
muna
Odeslal: Monday 18 June 2007 - 13:04:13

No já fakt nevím když přitlačím řadičku víc k sobě nebo víc od sebe tak to přestane. Je fakt že jsou tamv uchycení samé plasty ale dole jsem nahmatal takový plíšek jenže se atm nejde moc dostat chytit ho nebo zašprajcovat . a navíc se mi zdá dost pevný ... no já nevím jestli tam jsou lanovody ale asi ne ty jsem měl na toledu a to bylo opravdu jiné kafe. cvak cvak _;
L.u.k.e
Odeslal: Sunday 17 June 2007 - 11:38:48

a dela to urcite radicka? nedrnci to spis pod podlahou-pod radickou? Nevim co by melo plechove drncet na radicce a taky si myslim, ze zafira 2000 ma lanovody...ale to jen hadam.
muna
Odeslal: Saturday 16 June 2007 - 23:15:22

No dělá mi to konkrétně u zafiry 2000. měl jsem dole tu manžetu ale nic jsem tam nenašel taky jsem zkoušel všelijak to nahmatat za jízdy ale nic jen to prostě plechově drnčí.
L.u.k.e
Odeslal: Saturday 16 June 2007 - 12:57:30

Jde-li o tahla, tak: Vymenit vsechna plastova pouzdra a ulozeni souvisejici se systemem razeni + ocelove cepy v kloubech na tahle razeni a vse promazat kvalitni vazelinou, nejlepe bila s teflonem. Je to zalezitost tak do 5 stovek za dily, ale prace ti zprijemni sobotni odpoledne _; Jeste se kouknout na silentbloky ulozeni motoru a prevodovky + kvalita vyfukoveho potrubi pod predni casti. Pokud mas razeni lanovody, tak nevim. Co mam VeBe s lanovym systemem, je klid.... Jedno reseni u Astry F bylo omotat mekkou lepici paskou holou radicku pod tim plastem co slouzi pro aretaci zpatecky - jak jezdi nahoru a dolu, tim to prestalo hlasite drnec, jen to "vrnelo"...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0839 sec,0.0513 z toho dotazů.