• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér :: Re: dotaz
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
zdeněk 1
Odeslal: Friday 18 May 2007 - 15:09:33
mám zafiru a když prší tak mi teče nekde u pedálů dovnitř.Nemá nekdo zkušenost s tím
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Thursday 05 November 2009 - 18:11:57

jan napsal ...

Dobrý den, chtěl bych poradit jak vytáhnout malou kuličku z plastového potrubí topení, které je umístěné pod sedačkou řidiče. Moje hodné děti mi do toho potrubí hodily kuličku a tato se tam kutálí dopředu a dozadu a dost mě to už otravuje. Bude asi zapotřebí odmontovat koberce, ale než rozeberu celé auto chtěl bych poradit, jak na to. Předem děkuji


Z jakého materiálu je ta kulička ? Jestli kov,tak bych zkusil takové to magnetické ukazovátko,případně jestli je to něco lehkého tak udělat z hadice redukci na vysavač a lovit.
jan
Odeslal: Thursday 05 November 2009 - 17:53:07

Dobrý den, chtěl bych poradit jak vytáhnout malou kuličku z plastového potrubí topení, které je umístěné pod sedačkou řidiče. Moje hodné děti mi do toho potrubí hodily kuličku a tato se tam kutálí dopředu a dozadu a dost mě to už otravuje. Bude asi zapotřebí odmontovat koberce, ale než rozeberu celé auto chtěl bych poradit, jak na to. Předem děkuji
qpc
Odeslal: Friday 18 May 2007 - 18:44:29

Zafir v tomto klubu moc neni a o zatýkání jsem neslyšel.nebylo by lepší třeba zapnout hadici a uvnitř koukat kudy to leje? pravděpodoně ti bud nesedí čelní okno,nebo u filtru vzduchu(kabinovémú bývá odtok hadičkou...,tsk jestli tmtudy....neteče ti spíše topení?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0526 sec,0.0113 z toho dotazů.