• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek :: Re: tvrdost
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Vada
Odeslal: Thursday 10 May 2007 - 12:47:17
čuste...možná budu za blbca:-D...ale chtěl bych nějak udělat,abych měl tvrdší tlumiče,u mé cersi B je to měký a ve větší rychlosti to začíná dost být poznat,ale sportovní se mi nechcou kupovat...u starých šáde se to dělalo na moc způsobů,ale raději se eptám někoho ostřílenýho o radu,jestli by to šlo nějak vymyslet,něčím vypodložit nebo tak něco
Poslední odpovědi
Vada
Odeslal: Monday 14 May 2007 - 12:37:46

jo po těch z GSi se poptám,ale myslím,že jich moc tady po okolí nebude,vždyt ty štěkavci se tak moc nedělali:-D:-D......snad nějakej vrakáč ale bude..dík za radu
doktor
Odeslal: Sunday 13 May 2007 - 20:03:12

já dal va vectru místo sériových tlumiče značky bielstein (doufám že se to tak píše) a jsou dostatečně tvrdý. někdy lituju až jsou až moc. ale jinak dobrý
Halis
Odeslal: Sunday 13 May 2007 - 19:50:59

Mimochodem, kolik by chteli za ty pruziny z GSI?
WISAStar
Odeslal: Saturday 12 May 2007 - 14:46:17

Valda napsal ...

na tuning kašlu o to nestojím...jenom mě štve jak se rozvlní v točce když tomu dupu.......třeba to trošku zlepšej i kola...


Sezen si z GSi... je to nejlevnejsi a nejucinejsi reseni... dneska sem si daval na omegu B tlumice z ackovy omegy 3000 24V a sou pekne tvrdy. akorat bylo jiny ulozeni nahore.
Valda
Odeslal: Saturday 12 May 2007 - 14:18:32

na tuning kašlu o to nestojím...jenom mě štve jak se rozvlní v točce když tomu dupu.......třeba to trošku zlepšej i kola...
qpc
Odeslal: Friday 11 May 2007 - 16:39:16

Vada napsal ...

čuste...možná budu za blbca:-D...ale chtěl bych nějak udělat,abych měl tvrdší tlumiče,u mé cersi B je to měký a ve větší rychlosti to začíná dost být poznat,ale sportovní se mi nechcou kupovat...u starých šáde se to dělalo na moc způsobů,ale raději se eptám někoho ostřílenýho o radu,jestli by to šlo nějak vymyslet,něčím vypodložit nebo tak něco


no,viděl jsem maníka,co do per narval několik tenisových míčku,a hned to bylo tvrdší,když už teda stojíš o ,,domácí,, tuning,nicméně bych nechtěl odhadovat ,jak to auto drží na silnici.. __;
qpc
Odeslal: Friday 11 May 2007 - 16:37:48

nerad bych ti moc radil,ale tvrdost auta je závislá na pružinách,tlumiče drží jen kmit a rázy,samozřejmě mají různou charakteristiku.napřed bych být tebou pořídil tvrdší pružiny,bud nové(cca 3500kč) nebo na vrakovišti z modelu GSi
Anonymní
Odeslal: Friday 11 May 2007 - 16:12:39

no kolik do toho chcu vrážet.....no co nejmín:-Dtlumiče sou v poho,ty sou jako new,ale pořád sou moc měkký a to mě štve....musím to nějak vymyslet
dada
Odeslal: Thursday 10 May 2007 - 21:51:10

jak zadarmo udělat s Corsy závoďák ?lola good joke

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0583 sec,0.0281 z toho dotazů.