• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: kamínky a přední kapota
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Guliver
Odeslal: Monday 02 April 2007 - 10:21:14
Ahoj, mám vectru 99 po faceliftu a bohužel kapotu s cca 10 rezatými body od 1mm do 5 mm v průměru a rozhodl jsem se, že už s tím něco udělám, četl jsem v poradně nějaké rady, jako vybrousit a přelakovat barvou a bezbarvým lakem atd..
Sehnal jsem si takový brusný kužel s hrotem ca1,5 mm (super vec) a pomocí jeho ooáčením se velice dobře dá ta rez vybrousit tak že se ten rezatý bod zvětší max o 1 mm a je to krásně zbaveno rzi, dále pak mám barvu laku (metalíza), a bezbarvý lak. Problém je, že když ten rezatý bod vybrousím tak, aby tam nebylo nic, což je až na plech, je to docela hluboká dirka, řakl bych až 0,5mm a teď co s tím?
chtělo by to zakapnout něčim jako tmel nebo tak něco..
Můžete mi doporučit něco čím bych to mohl vyplnit, nějaké malé množství a kde se to dá sehnat moc díky !!
Poslední odpovědi
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 03 April 2007 - 07:14:01

Rozmnozovali?:-), treba jen zkouseli, zda mas v poradku tlumice...
Guliver
Odeslal: Tuesday 03 April 2007 - 07:02:08

no tak to je teda pěknej provar, to bych mohl takhle stříkat každý dva roky ne? ja to vidim tak, ze to musí jít, protoze to má takto vyspraveny kolega na VA uz to tak koupil pred 4 rokama a je to ok a videt to spraveni je az od 1-2 m coz je lepsi nez rezaty tečky a nebo 2500,- aby me to pak nejakej zbloudilej kaminek nebo vul poskrabal, dyt to je hrozny co se deje, jednou si to takhle sinu k autu a dva milenci se mi tam na ni normalne rozmnozovali, mit po ruce zbran tak ted sedim..
Martas
Odeslal: Monday 02 April 2007 - 13:55:29

Rezavy flek o prumeru 5mm urcite nestaci vybousit na prumer 6mm, myslim ze bude uspech kdyz zdravy plech bude na prumeru 25mm !

Nicmeme presne jak pise QPC, pokud mas kapotu takto poskozenou, tak prebrousit "celou" a nechat v lakovne nalakovat ...

Opravy "tuzkou" lze provozovat u opravdu malych poskozeni (do 1mm).
qpc
Odeslal: Monday 02 April 2007 - 13:31:51

no,bejt mnou a mít tam tolik (jak píšeš asi 10) rezavejch bodů,tak to vybrousim,nakituju a za 2500,- láknu celou kapotu..
JardaB
Odeslal: Monday 02 April 2007 - 10:35:38

Podle me to bude stejne dost videt, ja to delam takovou opravnou sadou se steteckem, tim bys to v pohode zakap a je tam i bezbarvy lak. Vzhled ovsem nic moc. Dokonale by bylo jen vykytovat a cele prestrikat, ale ja uz to neresim, sutru lita vsude dost

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0836 sec,0.0422 z toho dotazů.