• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: klimatizace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
PEPIN
Odeslal: Monday 12 March 2007 - 22:45:01
Dobry vecer mam takovy problem nejde mi klimatizace na omeze kontrolka sviti ale klima neklimuje a jeste takova velka zvlastnost porad po zapnuti klicku mi jede ventilator na topeni jako na prvni polohu pritom je vyply tak nevim za pripadne rady moc dekuji
Poslední odpovědi
Vlada
Odeslal: Tuesday 29 January 2013 - 23:56:14

Ahoj, mam naprosto stejnej problem. Vypinam ventilator pojistkou, na nastaveni digi nereaguje. A jeste ke vsemu nevim kdo se v tom uz hrabal a co pripadne pozmenil... muzete nekdo prosim poradit diagnosu? Diky

McJOHN napsal ...

Ahoj ve spolek,
Mám OB 96 autom. dvouokruhová digi klima. neustále mi jede ventilátor na plné obrátky. I když vypnu klíček ze zapalování. Co jsem zatím zjistil, kompresor reaguje, klima jen topí (pokud ji tak nastavím),ale nejdou ani regulovat otáčky ventilátoru, ani jej vypnout. (Leda pojistkou pod palubovkou) Setkal se s něčím podobným někdo? Dá se předpokládat chyba v ŘJ klimatizace?

Dík


Host
Odeslal: Tuesday 29 January 2013 - 23:50:15

McJOHN napsal ...

Ahoj ve spolek,
Mám OB 96 autom. dvouokruhová digi klima. neustále mi jede ventilátor na plné obrátky. I když vypnu klíček ze zapalování. Co jsem zatím zjistil, kompresor reaguje, klima jen topí (pokud ji tak nastavím),ale nejdou ani regulovat otáčky ventilátoru, ani jej vypnout. (Leda pojistkou pod palubovkou) Setkal se s něčím podobným někdo? Dá se předpokládat chyba v ŘJ klimatizace?

Dík

brenky
Odeslal: Saturday 28 April 2007 - 14:30:15

to by bylo super...dneska to promerim a uvidim...dal bych Ti pak vedet. moc dik.
kdyztak mi pisni na ICQ a domluvime se.
333-822-868
KopA
Odeslal: Friday 27 April 2007 - 17:02:12

brenky na relatka jsem se posledne ptal na vrakaci kolik za ne tak chtej a rikali ze tak 200,- tak v Oplu pocitam neco kolem 500,-. Kdybys zjistil presne ze to je relatkem a kterym tak mam naky doma (cca 10ks asi 5 druhu) tak bych moh poslat zdarma - stejne nevim co s nima
brenky
Odeslal: Friday 27 April 2007 - 06:18:49

tak jsem byl cca pred mesicem stastny jak mi funguje klima a ted kdyz se udelalo znovu pekne tak nejde . Uz me to stve...nevim kde je porad problem...a pochybuju ze to v tom servise vyreklamuju.
Pry muze byt jeste problem v relatku (motorovy prostor), tak mozna to muze byt tim, ze nesepne. Ale tezko rict. Kolik se pohybujou nove? Daji se sehnat jinde nez v Oplu?
JOB
Odeslal: Thursday 26 April 2007 - 19:04:27

qpc napsal ...

Miky napsal ...

Plneni klimy jeste loni v pneuservisu Prolibs Zalhostice okr.Litomerice za 900 s tlakovou zkouskou barvivem a se zarukou na rok.Ventilek stal 40Kc.
Jinak klima se ma poustet i v zime,minimalne jednou za 14 dni ji nechat chvilku bezet aby se promazal kompresor a gufera a tesnilo to a pres zimu neuteklo...jak mi bylo receno tak poustim dal...


a jak se v zimě pouští automatická klimatizace, to mě zajímá.


U automatu je to jednoduchý,necháš jí zaplou na automat a ona už se postará. _; dokonce by ti měla pomoct proti mlžení skla.

PS : tlačítko ECO jsem použil jen jednou abych zjistil že mi za to těch pár deci nafty nestojí .
qpc
Odeslal: Thursday 26 April 2007 - 19:00:09

Miky napsal ...

Plneni klimy jeste loni v pneuservisu Prolibs Zalhostice okr.Litomerice za 900 s tlakovou zkouskou barvivem a se zarukou na rok.Ventilek stal 40Kc.
Jinak klima se ma poustet i v zime,minimalne jednou za 14 dni ji nechat chvilku bezet aby se promazal kompresor a gufera a tesnilo to a pres zimu neuteklo...jak mi bylo receno tak poustim dal...


a jak se v zimě pouští automatická klimatizace, to mě zajímá.
Miky
Odeslal: Thursday 26 April 2007 - 17:33:18

Plneni klimy jeste loni v pneuservisu Prolibs Zalhostice okr.Litomerice za 900 s tlakovou zkouskou barvivem a se zarukou na rok.Ventilek stal 40Kc.
Jinak klima se ma poustet i v zime,minimalne jednou za 14 dni ji nechat chvilku bezet aby se promazal kompresor a gufera a tesnilo to a pres zimu neuteklo...jak mi bylo receno tak poustim dal...
McJOHN
Odeslal: Thursday 26 April 2007 - 11:01:02

Ahoj ve spolek,
Mám OB 96 autom. dvouokruhová digi klima. neustále mi jede ventilátor na plné obrátky. I když vypnu klíček ze zapalování. Co jsem zatím zjistil, kompresor reaguje, klima jen topí (pokud ji tak nastavím),ale nejdou ani regulovat otáčky ventilátoru, ani jej vypnout. (Leda pojistkou pod palubovkou) Setkal se s něčím podobným někdo? Dá se předpokládat chyba v ŘJ klimatizace?

Dík

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0427 sec,0.0164 z toho dotazů.