• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Ruseni radia
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Šum
Odeslal: Thursday 22 February 2007 - 15:55:37
Ahoj Mam Corsu B 1.0 12V r.v.99 s radiem Car300. Po nastartovani mi ale zacne motor rusit radio. Co s tim? Nemate nekdo el.schema tohodle auta nebo jen spinaci skrinky?
Poslední odpovědi
Graf
Odeslal: Friday 23 February 2007 - 11:01:34

Šum napsal ...

Graf napsal ...

Potřebuješ odrušovač. K originálním rádiím je součástí. Nějaké bych snad ještě našel.


Jo vo odrusovaci mi rikali ale kam s nim? Ma prej prijit mezi + a radio, ale to se da pustit tlacitkem na radiu i otocenim klicku v zapalovani,tak nevim kam s nim.


Zapojuje se mezi ISO konektor většinou z rádia na napájení, je potřeba dodržet polarizaci. Jinak nová rádia mají tyto odrušovače implatovány ve střevech.
Šum
Odeslal: Friday 23 February 2007 - 09:51:53

Legend napsal ...

V originálním rádiu je tuším odrušovací LC článek, ale podobný by měl být snad v každém radiu. Jak to rušení zní, je to takové slabé hvízdání, závislé na otáčkách motoru?


Ruseni je spis takovy lupani nebo praskani. Kdyz stejim na volnobeh tak to lupe vic nez kdy tocim motor. No a kdyz ho vyhnu je po ruseni.
Legend
Odeslal: Friday 23 February 2007 - 08:10:11

V originálním rádiu je tuším odrušovací LC článek, ale podobný by měl být snad v každém radiu. Jak to rušení zní, je to takové slabé hvízdání, závislé na otáčkách motoru?
prťka
Odeslal: Friday 23 February 2007 - 07:00:58

Nemyslím si, že to bude odrušovačem..nejsem sice elektronka...ale podle mě origo tam žádný odrušovač není...leda v rádiu...to nevím, že by odešel ten...to se mi nezdá...podle mě spíš bude problém v ukostření...zkus si půjčit jiné rádio a uvidíš co se bude dít
Martas
Odeslal: Friday 23 February 2007 - 06:48:59

Co nejblize k zarizeni takze idealne primo na draty vedouci do konektoru radia.
Šum
Odeslal: Friday 23 February 2007 - 06:37:35

Graf napsal ...

Potřebuješ odrušovač. K originálním rádiím je součástí. Nějaké bych snad ještě našel.


Jo vo odrusovaci mi rikali ale kam s nim? Ma prej prijit mezi + a radio, ale to se da pustit tlacitkem na radiu i otocenim klicku v zapalovani,tak nevim kam s nim.
Graf
Odeslal: Thursday 22 February 2007 - 16:40:03

Potřebuješ odrušovač. K originálním rádiím je součástí. Nějaké bych snad ještě našel.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0531 sec,0.0199 z toho dotazů.