• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra tuning :: Re: x18xe a soft ecu z X20XEV!
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Michal gsi
Odeslal: Monday 20 November 2006 - 21:31:22
Na nemeckem opel foru jsem se docetl ze kluci do motoru (ecu) x18xe si nechavaji prehrat soft z x20xev.Pry to lip jde za plynem a zlepsi se vrsek! Ptal jsem se na to i v oplu a upgrade software se dela je to hodina prace a asi 600kc/s dph.

Tato uprava prehrani softweru v ecu jde delat od rv96 az 97.

Ma to nekdo uz tady v cr?

Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Tuesday 21 November 2006 - 16:52:10

Koukám Michale,že jsi to už na Kadett foru rozjel a odpověd dostal,víc nevim ani já.
qpc
Odeslal: Tuesday 21 November 2006 - 16:11:47

Michal gsi napsal ...

qpc muzes mi o tom rici neco vic konkretneji s tim gsi a softem z ecoteku? Co to bylo za motory?
Ja bych chtel vedet zda jde dat do x18xe soft ecu z c18xe
Vim ze do x20xev jde dat soft z x20xer (opc) kluk na tom jezdi v nemecku. Rikal ze jen volnobeh je trochu neklidny.


..pokusim se tomu dostat na kloub a pokud to zjistim,dám vědět...
Michal gsi
Odeslal: Tuesday 21 November 2006 - 11:27:03

qpc muzes mi o tom rici neco vic konkretneji s tim gsi a softem z ecoteku? Co to bylo za motory?
Ja bych chtel vedet zda jde dat do x18xe soft ecu z c18xe
Vim ze do x20xev jde dat soft z x20xer (opc) kluk na tom jezdi v nemecku. Rikal ze jen volnobeh je trochu neklidny.
qpc
Odeslal: Tuesday 21 November 2006 - 10:45:11

ahoj,o tomhle případu nic npřesně nevim,ale na Astra webu kluci zaměnovali na Astrách GSi program za program z ECO TECU.V čem to bylo konkrétně ale lepší,to nevim.Tvrdili,že to lépe jede.

Jinak na KADETT Clubu,letošní podzimní sraz Milovice,je to zlatá Astra GSi

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0400 sec,0.0163 z toho dotazů.