• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek :: Re: Zimní kola Corsa
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Skopek
Odeslal: Monday 16 October 2006 - 22:55:59
Ahoj, co by jste mi doporučily za zimní obutí na Corsu B 1.0? Kola jsou myslim R13 145/75 (to mam ted jako letni). Chci aby to z zimě dobře sedělo, jaké máte zkušenosti? Díky moc za radu. _;
Poslední odpovědi
Marek
Odeslal: Wednesday 22 November 2006 - 06:56:04

Jak říka JOB jsem snima naprosto spokojen,s protektorama,na manželky se vážně nechci zbavit,kdo by mě vařil....ale to sem nepatří,pak na mě zase vystartuje Martas
JOB
Odeslal: Tuesday 21 November 2006 - 20:12:14

Pánové já na protektorech jezdilkdyž bylo málo kaček a je to pořád lepší než borci co si myslej že odjezdit zimu na leťákách je frajeřina. Měl jsem protektory na takovejch autech jako je Volvo 244 nebo Tatra 613 a to nejsou žádný drobci.Nikdy jsem neměl žádnou výtku.Je pravda že se dřív sjedou.
*
Odeslal: Tuesday 21 November 2006 - 19:56:12

Marek napsal ...

Sedělo??Na 145???
No to je jako galusky
Já tam dal minulou zimu manželce 165/70 13 a sedí to docela slušně,ale v zimě mich to stakovou malou blechou do zatáček moc nepřeháněl,napřed nic apak ejhle,jakpa to rychle ustřelí....
No já jí tam koupil protektory od VRANIKA A JEZDÍ TO SUPER,ZA TY PRACHY...

To uz se ji chces zbavit? Ze ji dals protektory
FrantnarF
Odeslal: Monday 20 November 2006 - 10:03:17

165/70 R13 Barum Polaris II - nemůžu si je vynachválit! Přes zimu jezdím na chatu do Jeseníků... Jsem fakt spokojený.
Corsar
Odeslal: Tuesday 17 October 2006 - 14:35:06

Ja mam na zimu 165/70 R13 - Sava Eskimo - viz zde (koukam o par korun podrazily). Zatim jsem docela spokojenej - zadnej zvysenej hluk nepozoruju, sedi slusne (pri normalnim jezdeni), ale jeste nesnezilo ani nebylo naledi, takze je na hodnoceni trochu brzo.
Marek
Odeslal: Tuesday 17 October 2006 - 06:25:47

Sedělo??Na 145???
No to je jako galusky
Já tam dal minulou zimu manželce 165/70 13 a sedí to docela slušně,ale v zimě mich to stakovou malou blechou do zatáček moc nepřeháněl,napřed nic apak ejhle,jakpa to rychle ustřelí....
No já jí tam koupil protektory od VRANIKA A JEZDÍ TO SUPER,ZA TY PRACHY...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0466 sec,0.0108 z toho dotazů.