• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor :: Re: Jizda z kopce s rychlosti
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Koudelka
Odeslal: Friday 29 September 2006 - 21:02:13
Ahoj kluci, mam dotaz. Jak to funguje u 1.6 Kadetta z kopce s kvaltem? Jde do motoru pri jizde z kopce se zarazenou rychlosti benzin nebo ne? Jen tak pro zajimavost. Jestli mam z kopce nechavat rychlost a jet bez plynu nebo vyradit a usetrit par deci benzinu . Diky za odpoved. Ahoj Koudel
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Monday 02 October 2006 - 06:36:29

Otazka zda z kopce s kvaltem nebo bez polozena ve vztahu ke spotrebe, tak jednoznacne s (mensi nebo nulova spotreba), ale co se tyce jizdnich vlastnosti tak je to na kazdym jak jezdi, ja osobne jezdim s kvaltem porad vyrazuju tak leda na rovince kdyz dojizdim do krizovatky a vubec uz nemluvim o jizde na vode nebo snehu.
Yper
Odeslal: Monday 02 October 2006 - 06:32:00

2 Stavík: _;
Jednoznačně se s Tebou shoduji. Proč brzdit motorem tam, kde mi to zkrátí dráhu a já mu pak musím přidat a nežere to "jen" 0,9 l./100 km, ale rovnou a hned 8 l.!!!! ?lola
Lib
Odeslal: Sunday 01 October 2006 - 11:10:54

C16NZ je jednobodovej vstřik, ECU to má a při brzdění motorem to přívod paliva vypíná
Koudelka
Odeslal: Sunday 01 October 2006 - 10:31:27

[Přátelé, vy jste skoro všichni s dotazem hned hotoví .... "mám Kadetta 1,6".... No ale kterého !? Byly motory 16SV, 16SH, C16LZ, C16NZ, E 16NZ. Tak ještě jednou a pořádně: "mám Kadetta 1,6 motor .........

Ja mam motor C16NZ r.v.1989. A dekuju za upozorneni na me nedostatky v technickem vzdelani _; Ahojky Koudel
prťka
Odeslal: Sunday 01 October 2006 - 06:18:46

Koudelka...já ti neodpovím,ale připomnělo mi to mojeho otce,který jezdí i zkrz křivotku na neutrál __; raději už nebudu nic dodávat,když na původní otázku nemám odpověď
Václav GT
Odeslal: Friday 29 September 2006 - 21:25:29

Koudelka napsal ...

Ahoj kluci, mam dotaz. Jak to funguje u 1.6 Kadetta z kopce s kvaltem?

Přátelé, vy jste skoro všichni s dotazem hned hotoví .... "mám Kadetta 1,6".... No ale kterého !? Byly motory 16SV, 16SH, C16LZ, C16NZ, E 16NZ. Tak ještě jednou a pořádně: "mám Kadetta 1,6 motor .........
JOB
Odeslal: Friday 29 September 2006 - 21:19:42

Čelda napsal ...

Se zařazenou rychlostí z kopce nejde benzín do motoru u 16V (vícebodového vstřikování) .U karburátorů je to opačně-vyřadit.
ric,pic Koudel. _; _;

No nechtěl bych jet třeba v Alpách z kopce před někým kdo bude s karburátorem šetřit benzín
Čelda
Odeslal: Friday 29 September 2006 - 21:13:43

Se zařazenou rychlostí z kopce nejde benzín do motoru u 16V (vícebodového vstřikování) .U karburátorů je to opačně-vyřadit.
ric,pic Koudel. _; _;
stavik
Odeslal: Friday 29 September 2006 - 21:12:46

Koudelka napsal ...

Ahoj kluci, mam dotaz. Jak to funguje u 1.6 Kadetta z kopce s kvaltem? Jde do motoru pri jizde z kopce se zarazenou rychlosti benzin nebo ne? Jen tak pro zajimavost. Jestli mam z kopce nechavat rychlost a jet bez plynu nebo vyradit a usetrit par deci benzinu . Diky za odpoved. Ahoj Koudel


Nevim jak je to u kadeta ale u vecter (fabii) pri vyrazeni je podle palubniho pocitace spotreba 0L. Na volnobeh pokud se nepletu u mne 0,9L/hod pokud jedu pomaloucku (zahraty motor). Muj nazor je, ze z kopce to muze mit vyznam, ale po rovince te motor brzdi (ujedes min) a vyjde to podobne jako by to zralo a jel si na neutral.
Snad mne neukamenujete pokud se pletu.
JOB
Odeslal: Friday 29 September 2006 - 21:10:31

Koudelka napsal ...

Ahoj kluci, mam dotaz. Jak to funguje u 1.6 Kadetta z kopce s kvaltem? Jde do motoru pri jizde z kopce se zarazenou rychlosti benzin nebo ne? Jen tak pro zajimavost. Jestli mam z kopce nechavat rychlost a jet bez plynu nebo vyradit a usetrit par deci benzinu . Diky za odpoved. Ahoj Koudel

A co tě učily v autoškole
Né vážně, obecně motor který má vstřikování paliva tak s kopce při zařazeným rychlostním stupni ,bez přidání plynu, palivo nežere.Platí to pouze do volnoběžných otáček pod tyto otáčky se opět přívod paliva spustí.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0791 sec,0.0324 z toho dotazů.