• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Přestavba Omegy B na "C"
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Legend
Odeslal: Sunday 14 May 2006 - 20:46:11
Napadl mě nápad, který bych docela rád realizoval. Mám Omegu z roku 97 a napadlo mě jestli by šel předělat předek na faceliftovaný model 2000-2003. Všiml jsem si, že jsou pravděpodobně stejné blatníky - neměřil jsem je, takže by mělo stačit vyměnit jenom světla, kapotu a nárazník. A zajímala by mě jedna věc, liší se, popř. jak moc se liší přední stěna karoserie, myslím tu, ve které je zámek přední kapoty? Můžete mi někdo prosím vyfotit předek Omegy "C" s otevřenou kapotou?
Poslední odpovědi
Brenky
Odeslal: Monday 13 September 2010 - 21:18:27

všechno jde...viz. foto.:
jen je potřeba sehnat i "C" zadní podběhy...jinak tam budou malé mezery...ale vůbec to nevadí.



"N"
Odeslal: Monday 13 September 2010 - 21:01:06

Dik za rychlou odpověď
Legend
Odeslal: Sunday 12 September 2010 - 22:00:13

Zadní nárazník z OC se dá v pohodě použít na OB, jen je potřeba použít i plechovou výztuhu nárazníku, plastové krytí podběhů a polystyren z OC.
"N"
Odeslal: Sunday 12 September 2010 - 18:52:28

Je to sice starší vlákno,ale mám otázku ohledně zadního nárazniku na sedanu OC jestli by šel na OB a zda má stejné uchycení. Dík za odpověď
Hudzi
Odeslal: Thursday 29 January 2009 - 19:18:13

O.K. Vzal bych teda všechny ty lišty + prahy. Až to budeš mít pohromadě, tak dej vědět, nejlíp na mobil 721 340 152. Některej pátek/sobota bych pro to sjel. Díky.
Legend
Odeslal: Saturday 24 January 2009 - 11:41:34

Hudzi napsal ...

Legend: Jak jsi na tom s těmi lištami? Teď jsem byl chvilku mimo, tak se omlouvám. Pokud je už máš všecky při sobě + ty prahy tak bych tam pro to sjel některej den, to bysme se ještě domluvili.



Pro zbytek lišt můžu dojet v pondělí na vrakoviště, zatím jsem je nekupoval, aby mi tady pak nezůstaly navíc. Tzn když máš kombíka, tak dokoupím 4ks a budou komplet věechny.
Hudzi
Odeslal: Saturday 24 January 2009 - 10:52:22

Legend: Jak jsi na tom s těmi lištami? Teď jsem byl chvilku mimo, tak se omlouvám. Pokud je už máš všecky při sobě + ty prahy tak bych tam pro to sjel některej den, to bysme se ještě domluvili.

freez
Odeslal: Friday 16 January 2009 - 19:00:18

JOB napsal ...

Hudzi napsal ...



PS: Zrovna by jsi mi při té příležitosti mohl zhodnotit moji omáčku...jako jestli je na tom hodně zle nebo jen zle.


Nepouštěj Legenda do auta, on ti ho rozebere Na každém srazu někomu dělá auto,už ho ani jinak neznám _;




Občas sice někdo neodjede a nebo jen s půlkou auta nebo bez palubky, ale jinak dobrý
JOB
Odeslal: Friday 16 January 2009 - 17:20:07

Hudzi napsal ...



PS: Zrovna by jsi mi při té příležitosti mohl zhodnotit moji omáčku...jako jestli je na tom hodně zle nebo jen zle.


Nepouštěj Legenda do auta, on ti ho rozebere Na každém srazu někomu dělá auto,už ho ani jinak neznám _;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0438 sec,0.0164 z toho dotazů.