• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo interiér :: Re: vadné sklápění sedaček u 3D
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
z0diaC
Odeslal: Friday 31 March 2006 - 14:43:05
občas nejde sklopit sedák - závada je v příliš volném lanku - je na každou stranu sedaku jedno - u obou sedaku je to vic doprostred auta volne - nezatahne za ten zajistovaci hak dostatecne aby sla odklopit sedacka.
Uz jste to nekdo resil ? - musi se rozdelat sedak ?
Jak to lanko zkrátit ?
Dík
Poslední odpovědi
Skopek
Odeslal: Tuesday 15 May 2007 - 14:29:15

Tak se mi stalo znovu na sedačce spolujezce, to lanko blízko středu je hodně volné, ale jak to opravit nebo sundat calouneni netusim poradi nekdo jak to opravit? Nebo s tim mam skocit do servisu?
NIO
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 19:58:20

o navodu to neni, to pochopis hned jak oddelas calouneni z celeho operadla.
Skopek
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 18:10:22

Ahoj, Take jsem mel tento problem, ze mi nesla zklapet sedecka u ridice, vzdy to jeden ten hacek co ji drzi odjistilo a ten druhej ne, tak jsem na nej striknul trosku WD a uz to asi 3 mesice slape tak jak ma, ale opatrne s tim at si neuspinis sedacky. Ahoj
z0diaC
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 12:05:56

myslim přední sedačky u 3D - myslel sem si, že se bude muset sundat čalounění - do toho nejdu :-/ ale návod jak to spravit napsat muzes ! DÍK !
NIO
Odeslal: Monday 17 April 2006 - 10:05:34

nepises jestli predni nebo zadni operadlo, nebo cely sedak u kupatka?? jinak se to opravit da ale je to pakarna. musi se operadlo odcalounit a cely mechanismus vyjmout ven.
Jirka
Odeslal: Sunday 16 April 2006 - 23:53:09

Mam stejny problem a nemam tuseni co s tim jen si myslim ze bude nutne asi zadni desku demontovat

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0693 sec,0.0246 z toho dotazů.