• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: demontaz palubni desky u posledniho modelu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Email
Odeslal: Saturday 25 March 2006 - 13:53:47
Ahoj,
muzete mi prosim poradit, jak u posledniho modelu OMEGY r.v. 2000 2.5TD demontovat palubni desku ? Praskly mi zarovky na podsviceni tachometru a otackomeru. Moc dekuji za radu, v historii to nemohu najit.
Pokud to ma nekdo elektronicky, klidne muzete poslat na Email

Moc moc diky, nerad bych neco ulomil
smepet
Poslední odpovědi
smepet
Odeslal: Thursday 06 April 2006 - 14:25:28

Diky, vyzkousim to. Predtim jsem zkousel vydloubnout ty vyduchy topeni od stredu. Na te strane blize ke stredu to slo ale na te vnejsi strane jak je to kolecko otevrit/zavrit jsem ho nevypacil. Byl jsem hodne opatrny. Znamena to, ze musim vic zabrat a vydloubnout to ?

Na leve strane pristrojovky zadne sroubky nejsou ?

Diky za radu
Bruno Brno
Odeslal: Tuesday 04 April 2006 - 20:42:51

Pristrojovka se demontuje celkem v pohode. Sam jsem to delal nekolikrat. Dostanes se tam tak, po vyloupnuti stredovych vydechu topeni se dostanes ke sroubkum a pak se to da cely vydelat. Pod tim krytem je sroubek od pristrojovky. Dale musis demontovat vrchni kryt sloupku volantu a tam je dalsi sroubek. To je cely, pozor jen na privodni kabel k displeji jinak se uz nic odpojovat nemusi. Hodne zdaru preje Bruno _;
smepet
Odeslal: Monday 27 March 2006 - 13:46:49

Ahoj,
nikdo nevi jak ji rozebrat ? Diky moc za radu.

Smepet

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0743 sec,0.0368 z toho dotazů.