• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi :: Re: Zapojení autorádia
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Proditor
Odeslal: Monday 20 February 2006 - 07:54:15
Zdravím,
zapojoval jsem autorádio Blaupunkt MP35 a s největší pravděpodobnosti tam mám zapojeno něco nesprávně, protože autorádio se nazapíná spolu s klíčem pokud je klíč vytáhlí déle jako 2 minuty a navíc pokaždé když autorádio zapnu se začne zběsile načítat CD i když při vypínání bylo zaplé rádio. Nevíte někdo co by mohlo být špatně zapojeno? Dík
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Friday 13 July 2012 - 15:56:37

tak už vím důvod, byla to pojistka, respektive nebyla tam vůbec, a podle manuálu a tak jsem na to nedošel i když jsem je kontroloval několikrát, a aj vím jak se to přihodilo, než se v tom začal vrtat ten profík tak všecko fungovalo ale on jak tou zkoušekou všechno zkoušel tak nevím asi se ta pojistka tam jak to říct, už nevrátila "náhodou" zpět. no a mě to pak nesvítilo ani sem nevěděl čím to je, stálo mě to 300,- za to že to měl celé rozdělané a a skoro nic neudělal, abych řekl pravdu tak asi semnou vyjebal, ale hold, aspoň pro příště mám zkušenost, jako mladej toho ještě moc neznám. tak teď už se to zdá být všecko v pohodě, funkční, díky za rady
Jan
Odeslal: Friday 13 July 2012 - 12:49:40

díky, každá rada dobrá, vyzkouším
pavel381
Odeslal: Friday 13 July 2012 - 09:02:11

možná je to blbá rada ale kdysi jsem s kamarádem řešil něco podobného a nakonec se to vyřešilo odpojením baterie na půl hodinky a po následném zapojení vše bylo ok..prý tehdy se zbláznila řídící jednotka auta a po jejím restartu (odpojení baterie) se znova naprogarmovala..jestli je to ale blbost tak se omlouvám ale myslím že za pokus to stojí )
Host
Odeslal: Thursday 12 July 2012 - 20:08:30

qpc napsal ...

a všechny pojistky jsou OK?




pojistky jsem kontroloval :/ jsou v pohodě, doufám že mi tam někde neutavil nějakej drátek, nebo nezkratoval nějaké zařízení
qpc
Odeslal: Monday 09 July 2012 - 19:11:30

a všechny pojistky jsou OK?
Host
Odeslal: Monday 09 July 2012 - 16:27:19

lidičky koupil sem si u auto kelly beng rádio i s parkovací kamerou mám opel Astra F 97r. a auto elektrikář mi to dělal první to zapl uplně naopak tak že to obrátil poly to se dá pochopit dělal to docela rychle, i když autoelektrikář no nevím, jako sám sem si do toho netroufl, a ted jak mi to už zapojil dobře ty póly tak hraje, aj prostě funguje dobře, až na to že mi přestal svítit panel tachometru jako kontrolky jdou ale podsvícení nejde, a přestali mi svítit přední mlhovky a přestalo pípat alarm rozsvícených světel po vypnutém motoru a otevření dveří, a tehdy to bývalo aj tak že když sem neměl klíč zasunutý tak se světla ani nerozsvítili a ted mi svítí i bez zasunutého klíčku co s tím? můžete poradit ? co může být blbě zapojeno? díky
Martas
Odeslal: Wednesday 08 March 2006 - 21:57:13

jurkoboss napsal ...
Ahoj, ja mam zase otazku:

Daju sa medzi sebou nejako prepojit tieto repraky.
Ked sa prehrava CD alebo MP3 tak je to docela v poho, ale ak hra radio tak je to take basove, dost to duni.

Dakujem za odpovede


Ty repraky jsou spojeny prez vyhybku a ke kazdemu paru vedou jen dva draty, to ze z radia ti to jakoby duni je dano kmitoctovym rozsahem radia ktery je podstatne nizsi nez u CD takze vysky jsou daleko min slyset.
pepik
Odeslal: Wednesday 08 March 2006 - 21:29:09

jurkoboss: precti si navod k radiu. Mam sony a to ma zvlast pamet parametru na radio a zvlast na CD. Jinak hlavni repro sou napojene pres necojako vyhibku na vyskace - takze musi horni (vyskace) hrat vzdy ci vubec a ne obcas.
qpc
Odeslal: Wednesday 08 March 2006 - 20:58:28

to je divné,signál jde tim 4x cestou a výšky a bysy jsou rozděleny jen vyhybkou,na to neni zvláštní uapojení..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0600 sec,0.0177 z toho dotazů.