• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: Zadní nárazník Astra G
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Defender
Odeslal: Friday 03 February 2006 - 10:34:23
Kluci, potřeboval bych poradit. Tento týden za mnou nedobrzdila Fabie před přechodem a nabrala mně, na nárazníku je popraskanej lak, má malou cca. 10 cm svislou prasklinu a je celej lehce, na levý straně asi cenťák a na pravý dva, zaraženej dovnitř. Mám dvě možnosti jelikož je to na pojišťovnu, buď autorizák a nebo svépomocí, jde o to za kolik by se to dalo spravit. V autorizáku bych to nechal celý vyměnit, ale v druhé variantě by ještě mohlo zbýt na jiné drobné opravy, tak co vy na to?

AstraG 1,6 16V 1998
5D silver
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Sunday 05 February 2006 - 11:52:59

fuj,tohle když jsem kdysi zkoušel,tak mě z toho málem jeblo,ale když člověk jezdí na motorce,občas prostě je potřeba ty lehlé kapoty svařit,zaplat pánbůh,že už je to pryč i když ten šroubek v zápěstí mě to občas připomene.Spíše než firmu na svařování plastů bych se poptal slušného automechanika,oni určitě o někom šikovnym ví,kitování a broušení už pak umí kdekdo.
Martas
Odeslal: Sunday 05 February 2006 - 11:23:21

Defender napsal ...
Tak vám kluci díky za radu, pánbůh vám to vynahradí na dětech.

AstraG 1,6 16V 1998



Nestras
Defender
Odeslal: Sunday 05 February 2006 - 11:14:55

Tak vám kluci díky za radu, a asi skoro určitě, to udělám svépomocí, akorát jsem se neuměl rozhodnout. A když už jsem u toho, nevíte kde by to v Praze udělali, promptně a za rozumnej peníz ? Holt já furt říkám, že tenhle web, je to nejlepší co může Astrana a vůbec Oplistu potkat, pánbůh vám to vynahradí na dětech.

AstraG 1,6 16V 1998
qpc
Odeslal: Sunday 05 February 2006 - 10:53:59

RRAAFF napsal ...
Já měl po malý nehodě popraskanej trochu př. nárazník a nechal jsem si to svařit a přelakovat,rozdíl nepoznáš a zbydou prachy na právě ty další opravy.



.otázkou právě je,jak moc je to deformované...
RRAAFF
Odeslal: Sunday 05 February 2006 - 09:01:31

Já měl po malý nehodě popraskanej trochu př. nárazník a nechal jsem si to svařit a přelakovat,rozdíl nepoznáš a zbydou prachy na právě ty další opravy.
qpc
Odeslal: Saturday 04 February 2006 - 23:09:39

jestli neni ten plast extra moc deformovanej,řešil bych to svépomocí.Jinak bych šel do nového.
Pavel2
Odeslal: Saturday 04 February 2006 - 18:03:41

Cau, loni se mi stalo neco podobneho, resil jsem to svepomoci, pojistovna zaplatila cca 12 tis. a oprava narazniku (tj. svareni teplem + lak) cca 2500,-. Pokud si to nechas vymenit v autorizaku, tak budes mit zase novy naraznik.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0478 sec,0.0171 z toho dotazů.