• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Nejdou zavřít dveře
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petris
Odeslal: Sunday 29 January 2006 - 17:39:30
Nazdar všichni chci se zeptat jestli někdo nevýte co mám dělat proti tomu že my zamrzaj zámky ve dveřích.auto normálně otevřu,ale už nezavřu zámek se nezacvakne.Copak doma to vyřeším fénem ,ale na horách ne
Poslední odpovědi
Yper
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 08:01:53

Pánové, když to tady tak čtu, tak v létě jsem na ZLD měnil v centrálku vadný mikrospínač.
To jsem měl ale štěstí, že předtím mi odešel v poloze na 1.zamčení a nezasekl se v poloze mechanické závory! Tfuj tajbl! Protože nevím, jak bych se do těch dveří dostal - neexistuje možnost - kolíčkem prostě nejde absolutně hnout!!!!
Chtěl jsem tím jen říci, že na jaře kupuji další tři mikrospínače a ve zbývajících třech zámcích je okamžitě vyměním! To bude má prevence na další zimu!
WISAStar
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 02:13:16

Me to dela na omeze 3000.... zamknu central a vyskoci to zpet... musim ruco vsechny dvere zevnitr a pak zabouchnout u ridice... uz nema silu vyskocit a zustane zamcenej... nekdy se to zamkne. je to zimou? dik
JOB
Odeslal: Sunday 29 January 2006 - 22:12:20

qpc napsal ...
Ondra z Liberce napsal ...
Stalo se mi to letos u spolujezdce. Povolil jsem zámek (je na 4imbusy) a nastříkal do něj rozmrazovač ... za cca. 3minuty to fungovalo.

Taky řešení,rozmrazovač a pak teflon..

Jó jó idealní je teflonová pánev od tefalu
qpc
Odeslal: Sunday 29 January 2006 - 21:57:51

Ondra z Liberce napsal ...
Stalo se mi to letos u spolujezdce. Povolil jsem zámek (je na 4imbusy) a nastříkal do něj rozmrazovač ... za cca. 3minuty to fungovalo.

Taky řešení,rozmrazovač a pak teflon..
Ondra z Liberce
Odeslal: Sunday 29 January 2006 - 20:16:20

Stalo se mi to letos u spolujezdce. Povolil jsem zámek (je na 4imbusy) a nastříkal do něj rozmrazovač ... za cca. 3minuty to fungovalo.
JOB
Odeslal: Sunday 29 January 2006 - 19:59:50

Já na to prděl u spolujezdce to tak nebolí
RBr
Odeslal: Sunday 29 January 2006 - 19:41:54

To JOB - já to takto dělal tři rána za sebou, jak byly ty největší mrazy a vždy to pomohlo...musíš cvakat dálkou dál a dál.....
JOB
Odeslal: Sunday 29 January 2006 - 18:39:12

RBr napsal ...
Počkat s mytím auta až bude nad 0

To se stává u těchto aut. Mě pomůže přidržet kolenem dveře přivřené a pákrát je dálkou otevřít/zavřít...

Tak tohle jsem zkoušel dvakrát u spolujezdce a pokaždý se to zamklo ale už ty dveře nešly odemknout dokud to nerozmrzlo.
RBr
Odeslal: Sunday 29 January 2006 - 18:13:11

Počkat s mytím auta až bude nad 0

To se stává u těchto aut. Mě pomůže přidržet kolenem dveře přivřené a pákrát je dálkou otevřít/zavřít...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1021 sec,0.0666 z toho dotazů.