• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Senator :: SENATOR :: Senator elektrika :: Re: oelmangel
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
bruch
Odeslal: Thursday 05 January 2006 - 14:02:25
Na pal PC se mi obevila hlaska OELMANGEL.Poradte prosim,Dival jsem se do prirucky na OmeguC a nic jsem nenasel.
Poslední odpovědi
Pavlii
Odeslal: Sunday 15 January 2006 - 10:27:30

Co se Oelmangelu týká, konektor u čidla je dost zrádný. Při mrazech je tam studený spoj, takže okruh není uzavřen, po výměně konektoru to dělává dál, setkal jsem se s tím i na jiných autech...
Riki
Odeslal: Thursday 12 January 2006 - 15:20:46

Jak jsem se dozvěděl v Opel servisu v 99% je hláška "Oelmangel" na displeji palubního PC způsobena vadným čidlem hladiny oleje takže pokud máš manuální kontrolou oleje dost,tak se tím nemusíš zabývat.
Rob 2
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 13:41:59

Harri: Tak pro úplnost. Ten "někdo" je pod nick "Kalda". Pokud by šlo o něco "rychle...", začínala by složenina "Schnell...." Zpravidla, ale neplatí to naprosto vždy (pro němčináře, aby se zase do mě někdo nepustil)
Rob 2
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 13:34:28

Harri: Nebylo to na Tebe, ale pokud jsi otevřel odkaz od Palic, tak tam se k tomu někdo vyjadřoval. Nevím kdo, proto ono "někdo". To si prosím ověř, abych nebyl opětovně Tebou napadán. A pokud se podíváš na příspěvek od bruch, tak nikoliv já, ale on tuto hlášku nenašel. A k těm hláškám: Myslíš, že je opravdu takový problém otevřít Odkaz, kde je slovník hned na titulní straně? Omlovat se mi nemusíš.
Harri
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 13:11:41

Rob 2:Pokud vím tak nikdo tady nepsal že je to náhlý ubytek oleje,ale nizká hladina a v příručce to je ,takže doporučuji lépe číst když jsme u té gramotnosti
JOB
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 13:06:10

Rob 2 napsal ...
JOB: Tak nějak to hlásí. Ale je to odvislé od náklonu auta.

Souhlas
Rob 2
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 12:54:27

JOB: Tak nějak to hlásí. Ale je to odvislé od náklonu auta.
JOB
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 12:08:04

Měl jsem tam tuhle hlášku těsně před výměnou , měl jsem to na spodní rysce.
JohnyT
Odeslal: Saturday 07 January 2006 - 12:05:04

Zdravím všechny,
Tato hláška se mi ukázala taktéž za provozu na dálnici krátce po koupi vozu 2,5v6. Raději jsem zastavil na odpočívadle, ale hladina oleje navykazovala nějaký vážný úbytek oleje. Vše se uklidnilo po výměně oleje. Na starý nebo jinak nevhodný olej to může reagovat všelijak.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0757 sec,0.0319 z toho dotazů.