• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Přední sklo + postranní lišty
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Visse
Odeslal: Wednesday 28 December 2005 - 15:08:12
Potřebuju radu, kolem předního skla svisle, tzn z hora dolů jsou takové lišty, a právě ty mi dělaj starost, dají se vyměnit aniž by se muselo vymontovat přední sklo cele z auta, nebo jaký je postup při výměně těchto bočních lišt, ty moje jsou docala už bídné, jedna ještě něco vydrž ale ta druhá se rozevřelela a je pěkdně rezavá, a dá se to vůbec měnit samostatně, doufám že zajedu někde na vrakáč a tam si to obhlídnu a koupit nějaké starší, teda pokud je to možné takhle udělat. A ještě jeden dotaz, mám praskle sklo na světle, vím že se dá koupit i starší, znalcí - za kolik se dá tak koupit to sklo na přední světlo, a jěstě na mlhovku - nebo ta mlhovka se musí celá vyměnti (mám ji taky prasklou), dík za každou radu
Poslední odpovědi
Honza
Odeslal: Saturday 31 January 2009 - 12:49:50

A co jenom vyšťoural trochu tu rez, lišta by se trochu zavřela...........no a je to
Halis
Odeslal: Monday 30 April 2007 - 17:34:41

Někdo si tu práci s těma lištama dá a sundá je bez viditelného poškození. Jinak tady jsou ceny na VeBe, které jsou k mání u Zralého: boční lišta-603,-/kus, vrchní lišta-324,-, spodní lišta-324,-, spodní těsnění-353,-. Ceny jsem zjišťoval ke dni 25.4.2007.
Martas
Odeslal: Thursday 20 July 2006 - 08:09:24

Vcera me menili praskle predni okno a ty listy sly demonttovat a nasledne zase namontovat bez problemu a viditelneho poskozeni, menili jen tu vrchni gumovou.
Pája J.
Odeslal: Thursday 20 July 2006 - 08:05:43

Já jsem ty lišty koupil pro doktora a dal jsem za ně 250 kč za pár.Vypadají velmi dobře.Samozřejmě z vrakoviště.Sundaval je přede mnou. Asi bych to řešil stejně. Cena za nové je fakt divoká. __;
qpc
Odeslal: Wednesday 19 July 2006 - 09:54:27

Jirka napsal ...

Ahoj, ještě jeden dotaz k těm lištám.
Nevíte někdo, v případě že mám připojištěné čelní sklo a budu ho měnit, jestli dostanu zaplacené i ty lišty, nebo to s tím nemá nic společného???
Díííííky.


..většinou se s novym oknem mění jen ta horní lišta,ale za pokus to stojí..
Jirka
Odeslal: Wednesday 19 July 2006 - 09:52:34

Ahoj, ještě jeden dotaz k těm lištám.
Nevíte někdo, v případě že mám připojištěné čelní sklo a budu ho měnit, jestli dostanu zaplacené i ty lišty, nebo to s tím nemá nic společného???
Díííííky.
Jarda
Odeslal: Monday 17 July 2006 - 16:06:57

Ty lišty se dají koupit jen origo u opla nebo neorigo někde jinde? Ta cena je divoká __;
Visse
Odeslal: Thursday 29 December 2005 - 18:56:44

Tak to jsem rád, že se daj celkem lechce vyměnit, až se trochu otřepu s výdaju na vánoce a koupi auta tak si je zajedu koupit (nové), je fakt, že nové je prostě nové, dík za info LarryE, moc jsi mi pomohl.
Palic
Odeslal: Thursday 29 December 2005 - 09:56:09

me to taky ceka, zatim jezdim bez nich................. ta cena je zabijacka.................

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0499 sec,0.0178 z toho dotazů.