• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: zámek LZ dveří
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
milo VB X20XEV sport
Odeslal: Tuesday 15 November 2005 - 14:29:03
Klucííí,chci se zeptat.Nevíte jestli je rozdíl v zámku s motorkem centrálu na VB a omegu B.Přestal mi fungovat a mám možnost získat všechny komplet zámky z Omegy.

Díky
M.
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Friday 24 June 2011 - 06:34:28

Jeste obrazek, tady je nasazena prave z opacny strany.




Martas
Odeslal: Friday 24 June 2011 - 06:31:12

Host napsal ...

Zdravím, prosím poraďte jak rozebrat dveře u spolujezdce vzadu PZ. Nemohu sundat kličku , která otevírá okno. Děkuji. Email


Musis vytahnout dratenou zavlacku, ktera ji drzi. Normalne se vytahuje stejnym smerem jako je klicka ale zalezi na tom jestli uz to nekdo nekdy delal a nedal ji tam opacne.

Jde to nejlepe malym hackem.
Host
Odeslal: Friday 24 June 2011 - 06:27:23

Zdravím, prosím poraďte jak rozebrat dveře u spolujezdce vzadu PZ. Nemohu sundat kličku , která otevírá okno. Děkuji. Email
ramon
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 17:45:11

no len aby sa ti nestalo to co jednemu co tu pisal zamkol na dvakrat a uz ich neotvoril pretoze ked zamknes na dvakrat tak uz sa to neda otvorit ani zvnutra dobre nieeee?
Jirka
Odeslal: Friday 25 November 2005 - 08:36:50

Ahoj. Jenom pro zajímavost - jedny zadní dveře mi taky nešly a zase se rozjely - zajímavý a pro mě nepochopitelný je to, že když bylo tepleji tak nechodily a teď, když je zima, tak se rozběhly. Asi to až tak nesouvisí s tuhostí mazacího tuku a podobně. Druhjý dveře mi nejdou už delší dobu vůbec a proč se do toho nepustím? No proto, že už jsem bohužel ve dveřích vlezlý byl, takžew vím, co mě čeká... No a venu na mrazuse mi to dělat nechce. Takže asi počkám vklidu na jaro a do té doby budu holt otvírat a zavírat zevnitř čudlíkem. Navíc se bojím, že v zimě můžou být víc tvrdý ty čůdly co drží tapecírunk a bude je větší problém vyrvat...
ramon
Odeslal: Friday 25 November 2005 - 00:33:21

kazdy zamok ma tipove cislo je to nanom napisane bielou farbou takze ak niekto ma taky zamok a suhlasi cislo tak ti to pasovat bude uz som to tak riesil na dvoch vectrach jeden sa mi podarilo zohnat za 1500 sk a na druhej bol zly mikrospinac tak som ho vymenil z toho prveho zamku ale najhorsie je rozobrat ten zamok
milo VB X20XEV sport
Odeslal: Tuesday 22 November 2005 - 12:40:55

Každý večer před spanímse budu modlit ,aby ráno vše fungovalo
Yper
Odeslal: Tuesday 22 November 2005 - 12:38:42

2 Prťka: ...jj, tak na to si pamatuju. Jde o to, že se musí pomocí vyhledávače hledat a ta čeština se splašila v okamžiku, kdy prezident "Legi" s "Badem" přestěhovali naše stránky na jiný server.
Díky za pochvalu Prťko. Od tohoto psaní mi Riwal s Libem začali přezdívat "Egon Ervín... a "literát" a jánevímjak ještě.
2 Milo VB: musím Tě zklamat. Ta závada se znovu objeví. Takhle přesně to začalo u mých LZD. Pokud jsem vyheveroval levou stranu, tak centrálko přestalo. Když jsem auto spoustil, tak začalo. Pak přestalo a když jsem stál pravou stranou v kopci na pangejtu (tedy nakloněn vlavo) tak se to zase rozchodilo.
Jednoznačně se ti poškodil čulibrk (spínátko - Prťka), jinak tlačítko na mikrospínači v centrálku.
Čím dřív to uděláš, tím lépe, ať se ti tam vadou mikrospínače neobjeví další elektrozávada. Jak přijdou mrazy a bude to tam zatuhávat, tak o to rychleji se to znovu objeví. Zbytečně se neutěšuj. Myslíme to s Prťkou dobře!
prtka
Odeslal: Tuesday 22 November 2005 - 09:59:22

Jo ještě něco...jak jsem pátral v historii po ledkách..tak jsem narazil na šílený postup rozebrání palubky... Odkaz Yper ani nevím jestli o něm víš ale je užasný...měl by se skopčit,čeština dát do kupy a uložit někde

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0433 sec,0.0151 z toho dotazů.