• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Čelní sklo
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
JOB
Odeslal: Sunday 13 November 2005 - 10:16:12
Zdravím pánové,mám takovej dotaz.Vzhledem k tomu že mám trošku poškozený čelní sklo tak zvažuju výměnu.
Dotaz zní: Dělá se na OB Caravan 97'ˇVyhřívané čelní sklo a co obnáší případná záměna za obyč ? Myslím tím samozřejmě el. instalaci.
Poslední odpovědi
Václav GT
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 09:12:22

2 Jakub: moje příhoda je ze 8/2005. V autosklu říkali, že se jim to stalo s touto pojišťovnou poprvé.
2 někdo : až zas budeš nadávat na ČP, tak si přečti příspěvek HonzyZ. (to jsem zvědav, jestli se chytíš)
HonzaZ
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 08:49:59

Ahoj Opláci,
já si nechal měnit čelní sklo před měsícem. Sehnal jsem si vyníka a já i on máme Českou pojišťovnu. Neplatil jsem nic, pojišťovna zaplatila opravně celou částku (cca 8 500,-) asi 14 dní po výměně skla. Servis byl i smluvním partnerem pojišťovny. Ptal jsem se na připojištění skla a chtějí 500,- na rok.

Čus Honza

VeBe Caravan 2.0 Di (X20DTL)
Jakub
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 07:35:11

to Václav GT: to s tou amortizací je teď nějak nově? Já jsem si před rokem nechával měnit přední sklo na Hondě Legend rok 94, sehnal jsem si viníka, (už jsem to auto koupil s rozbitým sklem) stálo to 18.800,- a všechno v pohodě
JOB
Odeslal: Tuesday 29 November 2005 - 20:43:58

Takže jenom pro informaci : V autorizáku mi žekli že Opel tuto vymoženost nenabízí.
qpc
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 13:29:29

každopádně kdyby bylo nejhůře,u Opla je možná sleva 20%...
riwal
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 10:48:26

Raduz napsal ...
No bonus neztratíš. Mě se teda stalo že jsem seděl na parkovišti v autě a z ničeho nic mi prasklo čelní sklo na straně řidiče prasklina už začala pod gumou tak sem vzal průbojník bouchnul z kámošem jsme se domlivily a z jeho pojistky jsem dostal nový. Stalo se to někoumu? že by z ničeho nic prasklo?



JJ stává se to, je to způsobeno křížením karoserie nebo špatným vlepením.
Václav GT
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 09:19:42

A ještě něco. U vozidel starších pěti let chtějí nyní pojišťovny doplatek za amortizaci skla - novým sklem Vám jakoby zhodnotí vozidlo. Já jsem před 2 měsíci doplácel 2600,-Kč (Allianz, Opel VeA)
Yper
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 09:05:35

Kendy, uděluji ti pochvalu! Dobrá rada nad zlato!
Kendy
Odeslal: Tuesday 15 November 2005 - 22:06:56

Zdravím,naštěstí jsem poj.agent,takže o bonus se nebojte,do škody 15 000kč se bonus nesnižuje(dle zákona),takže pokud to nějaká pojišťovna zkouší,tak protiprávně.V běžných autosklech se jistě i s výměnou obyč.skla vejdete do 10t.Schodou okolností dělám i technika v autorizovaným servisu(bohužel ne opel,ale opla vlastním)takže buď te klidní i v obyč.autoskle vám tam dají úplně stejný sklo-ale za jinou cenu.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0662 sec,0.0217 z toho dotazů.