• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: přeskakují stěrače
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
maniac
Odeslal: Thursday 20 October 2005 - 09:16:18
ahoj koupil sem nové stěrače jeden za 200 s těma lepšíma lištama, které by měly lépe stírat. ale když stírám tak mi přeskakují na skle když jedu pomalu i rychle ale když hodně prší tak v poho a hlavně krásně stírají...jinak poprvé přeskakujou a pak se zdá to být lepší...myslím, že se ta lišta jmenuje grafitová...nevíte co s tím? díky za rady
Poslední odpovědi
dada
Odeslal: Friday 07 April 2006 - 11:11:01

2ramon, to jsou ty tekuté stěrače, já to měl taky a bylo to super.....krize nastala při pomalé jízdě v noci, předjížděl jsem asi tak 40km/h a setřel okno, přede mnou bílá zeď jako v mlze a než to zmizlo tak mi dost lepilo...... ?lola jinak super ale na tohle si dej pozor
Ludva
Odeslal: Friday 07 April 2006 - 11:02:20

Já sem si koupil nové stěrače - Valeo, ale nevím jak se jmenujou dál, musel bych se podívat. Jsou jakoby bez rámu (jenom gumy na plastu) a jsou supr, stírají skvěle a v zimě nepřimrzaj. Ale jeden stojí 700,-
twor
Odeslal: Thursday 06 April 2006 - 22:09:23

Jirka napsal ...

ramone plz podivej se co je to za tekutinu presne to potrebuju!



je to myslim SHERON RAIN OFF
Jirka
Odeslal: Friday 11 November 2005 - 18:42:24

ramone plz podivej se co je to za tekutinu presne to potrebuju!
prtka
Odeslal: Friday 11 November 2005 - 13:54:13

Pardi..taky jsem koupil nové gumičky na stěrače a zděsil jsem se.
při spátečním chodu stěrače mi zůstávala za něma stopa..tak zvaně skákaly.
přitom gumičky byly kolmo ke sklu...chvilku jsem ten stěrač kroutil a pořád stejné.
Vzpomněl jsem si na jeden případ s jiným autem,kde bylo úplně vylágrované uložení hřídelky ramínek.Ten stěrač jel nahoru a v půlce se úplně odlepil od skla.Samo je to extrém.
Moje uložení mělo taky vůli, jsou tam mosazné vložky ,které se vychodí na spodní části té vložky a v druhé půlce stírání špatně přitlačují nebo to i mění úhel.
Nejlepší je samo vyměnit ty vložky,ale já to prozatímně zkusil,jestli je to vůbec ono.Narval jsem do té vůle hliníkové plíšky o tloušťce 0,5 mm a šířce asi 4 mm co mi zbyl plech po nějakých lištách ,jak jsem zateploval barák Po stěračích není ani jediná stopa,že by stěrač přejel
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Pá lis 11 2005, 02:00 ]</span>
ramon
Odeslal: Thursday 20 October 2005 - 13:23:54

Mne ked zacne toto robit tak nastriekam na okno taku tekutinu neviem ako sa to vola ale robi to sheron necha sa to posobit 30 min a potom sklo vylestit a ked prsi netreba zapinat ani stierace kvapky stekaju sami a stierace chodia lahko vydrzi to tak 3-4 mesiace je to super vec.
Multec
Odeslal: Thursday 20 October 2005 - 12:43:06

Ahoj mám stejný problém-koupil jsem BOSCH TWIN a nedá se s tím jezdit, to je takovej rachot,že je lepší jed bez stíračů:-( Ovšem když jedu hodně pomalu,tak to nedělá a stírají úplně do sucha...-nevím co s tím-jak to myslíte,že se to musí naklopit kolmo ke sklu???
maniac
Odeslal: Thursday 20 October 2005 - 11:53:44

o.k. chlapi už to chápu... a nezničím tím ten stěrač? jinak zkusím nejdříve umýt okno... zatím díky
Václav GT
Odeslal: Thursday 20 October 2005 - 10:52:36

Rameno, lišta (nebo také stírátko), gumička. To jsou tři rozdílné části stěrače. JardaB radil nakroutit rameno anebo stírátko, ne gumičku.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0405 sec,0.0088 z toho dotazů.