• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: brzdový spínač
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
lubter
Odeslal: Tuesday 18 October 2005 - 06:59:21
Zdravím,dnes jsem byl na technické a průser.Den před tím jsem vše kontroloval a bylo vše O.K.Ale dnes mi zjistili,že nesvítí brzdová světla a zadní mlhovky.Nemám tušení,co se mohlo stát jestli to má nějakou souvislost,ale den před tím to svítilo.Už jste někdo měnil brzdový spínač,co je u pedálu brzdy?A co může být s těma mlhovkama?Pojitky jsou všechny dobrý,žárovky taky.
Poradte,Luboš
Poslední odpovědi
lubter
Odeslal: Saturday 22 October 2005 - 16:55:26

Tak brzdovej spínač jsem si vyměnil,sice se k němu může hrozně blbě,ale je to hotový.Bacha,až ho budete kupovat,musí mít čtyři kontakty v připojovacím konektoru,protože se jich nabízí hrozně moc a různých,ale pak tam nepasujou.Tak že do OB 2,5TD r.v.97 -jen tenhle.Já tam dal Febi , od MJ-Auto z Brna a je to v pohodě.
Čaau Luboš
Mirek
Odeslal: Thursday 20 October 2005 - 20:34:59

Brzdový spínač jsem letos měnil. Pracoval velmi nepravidelně.Chce to odpojit přívodní vodiče a vyzkoušet.
Má ale 3 vývody.Opravit se nedá a špatně se vyndavá,Musíš při nastartovaném motoru prošlápnout pedál a pomocí zahnutých kleští vyjmout. Je to popsáné v knize údržba Opel Omega. Koupil jsem nový replika za 650Kč.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0471 sec,0.0191 z toho dotazů.