• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka :: Re: SPOJKA
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Vašek
Odeslal: Saturday 27 August 2005 - 10:51:17
Zdravím,
na mé VeBe r.v. 97, motor X18XE se mi stává, že když ráno sednu do studeného auta, tak mi jde špatně řadit. Myslím, že je to tím, že i při plně sešlápnuté spojce se mi jeví jako kdyby zcela nevypínala. Po ujetí cca 10 km to jde už normálně. Dá se to nějak seřídit, aby ten automat nastavil spojku výš, nabo co s tím mám udělat?? Díru do kufru (abych mohl víc sešlápnout pedál) bych dělal nerad _rendek .
Dík moc za rady, doufám, že nebudu muset tu spojku nechat udělat. Pokud jo, co všechno to obnáší??
Poslední odpovědi
Yper
Odeslal: Monday 29 August 2005 - 10:28:13

Silikon ten bílej blbinec rozpustí a vyteče to pak do tunelu a vůle se tím v kloubu řazení u kvrdlačky jen zvýší.
happy
Odeslal: Saturday 27 August 2005 - 19:23:51

eee .silikonového spreje byach se opravdu bál. Tím to akorát ucpeš. Silikonový sprej neeee. Vytěsňovadlo, a něčím, co maže, dlouhodobě a hlavně neleí a nerozežírá plasty. Vím, jak ty silikonové oleje hrozně lepí, je to pak taková pologuma a tím bys to mohl zrovna zapíchnout. Původně je tam nějaká bílá vazelína. Zkus si zavolat do Opela, čím se to patlá od výroby, třeba ti poradí, co je tam originál. Ale silikon neee, to neee.
Vašek
Odeslal: Saturday 27 August 2005 - 16:02:45

2happy: Takže stačí to vystříkat třeba silikonovým olejem?
happy
Odeslal: Saturday 27 August 2005 - 13:49:33

není to spojkou, je samoštelovatelná, jde o to, že máš zatzhlíé nebo hýblé řazení. Dělalo mi to taky, vystříkal jsem to vytěsňovadlem od "Depac Gmbh". Ještě se dá řazení naštelovat, ale pokud je to za 10 minut dobré, je to jenom zatzuhlý mechanismus. Jestli máš tyč a ne lanka, tak vystříkej i mechanismus u převodovky.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0575 sec,0.0253 z toho dotazů.