• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: info o podvozku, kontrola stavu, ceny, opravy, atd...
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tis
Odeslal: Monday 25 October 2004 - 15:20:53
Hua. mam par info o podvozku - tedy pro ty kteri nevi ze to tam vsechno je... podvozek VeBe vydrzi chca nechca tak 130tkm. vzadu je pekelne slozita naprava na kazde strane ma po dvou "cepech" UNIBAL. je to takovy horizontalni cep jeden nahore u kola druhy dole, ktery se jeste vychyluje kolem sve osy-vede to dost dobre kolo do te doby nez se do nej dostane voda a v podstate vyrezne. pak se od zadnich kol ozyva docela slusne klepani. zajimave ze to nikdo jiny nepouziva az na audi ktery to zacalo montovat do A8. cena jednoho je cca 800 v oplu, kopie se nedelaj. dalsi mlaceni pochazi od vytlucenejch silentbloku stabilizatoru-zde doporucuji zmerit suplerou prumer stabiku (lisi se dle motoru) a koupit vzdy o 1 mm mensi silentbloky tady na 17 stabik 16 sil. tak jde jit az o dva mm tedy dve vymeny dolu pak je dobre koupit novy stabik.mam pocit ze se delaj stabiky 16,17,18mm. no je taky dobry nekdy vymenit tlumice mne vydrzely 150tkm (20Di). predek: vytluceny svisly cepy, vytluceny cepy rizeni, vymlety silentbloky stabiku a tlumice taky pryc ale o tom az priste )
Poslední odpovědi
oplikar
Odeslal: Wednesday 05 December 2012 - 15:38:50

cau borci mam tyhle stabilizatory 4ks tedy dva pary. cena je 390 Kč za pár, vyrobce Febi,posta 100kc, piste na Email
Ondre
Odeslal: Friday 11 April 2008 - 19:52:19

A Job taky _;
Ondre
Odeslal: Friday 11 April 2008 - 19:14:27

Hosi, dik za info. Martas mi to uz poslal mejlem aji s obrazkama. Podle toho cisla sem zatim nasel nahradu od firmy "Topran" ale cenu zatim nemam zjistenou
JOB
Odeslal: Thursday 10 April 2008 - 22:16:51

KopA napsal ...

Ondre napsal ...

Nevi nahodou nekdo orginal cislo nebo nahrady tady toho dilu? Mel by to byt stabilizator (nebo neco ftom smyslu) zadni napravy. nikde to nemuzu objevit


JOBe sorry ale ty uz mas i VectruB???

Ondre: musis do Opla. Delal jsem to 2.9.2005. (opisuju z faktury)

0444009 stabilizator 1x 2092,- (to je ta tyc cca palec v prumeru)
0444201 doraz 2x 157,-
0444291 vzpera 2x 1054,- (to je to co mas na obr. zlute oznacene ale meni se to i se stabikem protoze je v uchyceni vetsinou vyrezly = ma mensi prumer takze nove ulozeni neni na dlouho)

ty prvni cisla jsou katalogovy Opel, mam taky 1.8 takze to bude sedet. Ceny bez DPH.


Já uvedl č. dílu a ty č. kategorie nicméně by to mělo znamenat to samé Jinak VeB nemám to má náhon na předek a s tím bych neuměl jezdit :
KopA
Odeslal: Thursday 10 April 2008 - 21:59:11

Ondre napsal ...

Nevi nahodou nekdo orginal cislo nebo nahrady tady toho dilu? Mel by to byt stabilizator (nebo neco ftom smyslu) zadni napravy. nikde to nemuzu objevit


JOBe sorry ale ty uz mas i VectruB???

Ondre: musis do Opla. Delal jsem to 2.9.2005. (opisuju z faktury)

0444009 stabilizator 1x 2092,- (to je ta tyc cca palec v prumeru)
0444201 doraz 2x 157,-
0444291 vzpera 2x 1054,- (to je to co mas na obr. zlute oznacene ale meni se to i se stabikem protoze je v uchyceni vetsinou vyrezly = ma mensi prumer takze nove ulozeni neni na dlouho)

ty prvni cisla jsou katalogovy Opel, mam taky 1.8 takze to bude sedet. Ceny bez DPH.
JOB
Odeslal: Thursday 10 April 2008 - 21:22:25

Ondre napsal ...

Nevi nahodou nekdo orginal cislo nebo nahrady tady toho dilu? Mel by to byt stabilizator (nebo neco ftom smyslu) zadni napravy. nikde to nemuzu objevit




Pravděpodobně je to díl č. 90496711 nebo u 1,6 je to 90495588 tedy pokud jde o rameno zadního stabilizátoru VeB
Ondre
Odeslal: Thursday 10 April 2008 - 18:42:57

Nevi nahodou nekdo orginal cislo nebo nahrady tady toho dilu? Mel by to byt stabilizator (nebo neco ftom smyslu) zadni napravy. nikde to nemuzu objevit

Anonymní
Odeslal: Tuesday 05 April 2005 - 19:02:31

Anonymous62.141.6.131 napsal ...
Ta kontrola spodni cepu a kosti stabilizatoru by jeste sla, ale jak poznat, ze jsou silentbloky ramen a stabilizatoru spatny ?

Koka
Odeslal: Thursday 06 January 2005 - 21:28:25

Malý dotaz - jsou ty kulový klouby (čepy) na zdní nápravě (ty v páru, nahoře a dole) stejný u vąech ročníků VeBe? Jak nahlíd do EPC a odfiltroval VINem, tek mě to u mý 97ky ze seznamu úplně zmizlo. Holt asi to tam visí jen na ąroubech

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2268 sec,0.1857 z toho dotazů.