• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: OSTATNÍ :: Ostatní :: Re: Autoradio
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
PERY
Odeslal: Wednesday 22 June 2005 - 16:08:44
Ahoj mám velkou prosbu mám v Omegu a vní autorádio Blaupunkt CAR300 na displeji je SAFE nevíte jestli se to dá nějak odkódovat moc dík za radu a zdravím vąechny Oplysty
Poslední odpovědi
vrgadaa
Odeslal: Saturday 13 October 2012 - 20:12:37

vyreseno jeden reprak mel zkrat na kostru a vyfuky a katy uz mam taky namontovany
vrgadaa
Odeslal: Wednesday 26 September 2012 - 20:20:09

to be continued, tak napajeci kostka ma i MUTE a SMART VOLUME
vrgadaa
Odeslal: Wednesday 26 September 2012 - 19:08:30

jak u blbejch. Repraky promereny a i propipnuty monclankem-lupnou, zadny zkrat, zadny rozpojeni. Fungl novy radio (sencor) stejne jako puvodni (pioneer) naladi stanice a nevyda ani hlasku, proste takovy mute. Kabelaz je original zadnej bast zpusobne zakoncena kostakama
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 25 September 2012 - 16:43:25

prima, to bude mit kluk radost, nicmene bych ocekaval kratak jen na jednom repraku, zesilovace jsou 4*4 neco by mohlo hrat i tak, respektive nemuselo by se to odpalit vsechno, mne se to moc resit nechce, ma radovy sestivalec, tak at posloucha motor-stejne neni lepúsi muzika. Omegy se mi nejak zacinaji rozpadat pod rukama, furt neco, tech 20 let zacina byt na elektroinstalaci a gumopve casti nejak moc, u druheho auta mi ovladani stahovani okynek vyhazuje buzeni alternatoru a triskl mi plyn-byla derava hadice od krokoveho motorku-uz se to neda koupit (zruseno bez nahrady) a nahrada nebyla jednoducha je z vnejsku zebrovana, otocena o 180 stupnu, takze poskaldani z obycejnych kolinek neslo-splaskla se podtalkem amusela se vyztuzit, vidim to jeste tak na jednu technickou, ale sahnal jsem katy:-)
Legend
Odeslal: Tuesday 25 September 2012 - 14:24:14

Ochrana koncáku často nepomůže a zpravidla bejvá odpálenej koncovej stupeň v rádiu. Jestli je někde skřípnuté vedení k reprákům (třeba zlomené ve dveřích) tak to mohlo odpálit staré i nové rádio.
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 25 September 2012 - 10:29:52

jo, urcite lepsi nez rozdelavat dvere, jen mne napada, neni na ¨nejakym fousu mute, ci regulace hlasitosti podle otacek
Martas
Odeslal: Monday 24 September 2012 - 20:41:10

Zacal bych u konektoru u radia nez u repraku ...
vrgadaa
Odeslal: Monday 24 September 2012 - 20:37:15

asi jo, kdyz nebudou mit 4 ohmy, tak ho odstrihnu, stejne je jich sest, jeden chyvet nebude:-(
Martas
Odeslal: Monday 24 September 2012 - 19:51:36

Vem ohmetr a promer jednotlivy repraky to by melo jit pomerne rychle.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0557 sec,0.0253 z toho dotazů.