• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: praské přední sklo
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
maniac
Odeslal: Sunday 29 May 2005 - 14:24:23
ahoj prasklo mi přední sklo nevíte kde bych sehnal nějaké jeté nebo nové a kolik to tak stojí....
nebo nemáte někdo tady po nějaké bouračce nebo tak... díky
jinak je to vectra r.v. 00 x20xev jeątě jednou díky...
Poslední odpovědi
Kutulin
Odeslal: Sunday 05 June 2011 - 16:37:32

Díky všem za odpověď. Tak Vectru jsem si bombasticky nechal pojistit u Kooperativy v pátek po telefonu. Mluvím o povinném ručení. Dovezl jsem si VC 1.9 a doložil jsem, že jsem nikdy neboural. S maximálním bonusem a se slibem, že 3 roky nenabourám budu platit ročně pouhých 3 362 Kč!!!!! Je v tom zdarma pojištění proti povětrnostním živlům na území ČR (kroupy, povodeň, stromy atd.)
A za okno zaplatím 750Kč/rok., s tím že dostanu 10 000Kč. Nejlepší okno u VC které mám (COSMO) vyjde i s prací na 12 500Kč. zbytek tedy doplatím. Díky všem za odpověď... Kutulin
Legend
Odeslal: Friday 03 June 2011 - 16:44:00

Připojištění vyjde na 500 až 1000 Kč za rok, lepší ho mít vždycky.. Já teda preferuju havarijní pojištění s připojištěním skel
Martas
Odeslal: Friday 03 June 2011 - 09:49:30

Kutulin napsal ...

Ahoj Opelíci, můžete mi sem všichni napsat kdo máte Vectru C ,že vám prasklo sklo. Praskají častěji u VC? Nevím zda si ho mám připojistit. S Vectrama B jsem nalítal více jak 600tiskm a nikdy mi sklo neprasklo. a že jsem schytal pár povedených bombiček.. Dík za reakce všem.


Sorry ale co chces slyset ?

Snad leda ze by VeCe mely nejakou konstrukcni vadu a skla praskala sama.

Jinak sklo praska umerne tomu, kolik aut s odletajicimi predmety potkas, nekdy nekolik let nic, nekdy 2x za tyden.
Kutulin
Odeslal: Thursday 02 June 2011 - 16:37:40

Ahoj Opelíci, můžete mi sem všichni napsat kdo máte Vectru C ,že vám prasklo sklo. Praskají častěji u VC? Nevím zda si ho mám připojistit. S Vectrama B jsem nalítal více jak 600tiskm a nikdy mi sklo neprasklo. a že jsem schytal pár povedených bombiček.. Dík za reakce všem.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 31 May 2005 - 10:22:21

S tim mohu pouze souhlasit, ze vsech stran mam cerne folie a zepredu take termosklo a stejne to nicemu nezabrani, kdyz dam vepredu hlinikovou folii, tak je to relativne ok, ale kupovat si to sklo jenom kvuli zamezeni tepla fakt ne.
Václav
Odeslal: Tuesday 31 May 2005 - 09:28:48

Na svém autě mám determální skla. Na slunci je vevnitř horko jako v pekle, za ty peníze co za něj chtějí to tedy nestojí.
EnRico
Odeslal: Monday 30 May 2005 - 23:24:31

Na Zafiru je nový origo termosklo v autorizáku za 10.500 Kč, pochybuju, ľe na Vekinu bude za víc. I kdyľ ... tohle je cena u Srby. Kdyľ jsem se totiľ ptal na taľný zařízení, nabídli mi Srba i Staiger taľný zn. Brink a u Staigera chtěli za ten samej typ o 2000 Kč víc ...
Bad.Man
Odeslal: Monday 30 May 2005 - 14:48:49

No nakladak .... vetsinou jsou to vetsi firmy a ty maj uplne jiny pojistny podminky .... takze za jedno rozbity sklo o bonus neprijde to mi ver ..... jinak vyplnujou se klasicky protokoly jako pri bouracce jen u toho nemusej bejt polisi.
Honzak
Odeslal: Monday 30 May 2005 - 14:34:06


tak to si tam necham dat jen sklo s pruhem

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1276 sec,0.0914 z toho dotazů.