• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: OMEGA 3,2 AUTOMAT divně řadí
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
TONNY
Odeslal: Thursday 07 November 2013 - 22:13:54
Ahoj,mám problem s automatem cetl jsem tady a myslel jsem ze to bude el.volic rychlosti ,dal jsem jiny a porad nic tak pisu.Pri rozjedu dam D a radi nejak ve vyssi otackach nez drive,1,2,3,4 a okolo 100km./h +-3000 ot.si podradi asi za3 a vyskoci mi chyba oranzove autocko,pak zastavim a rozjizdim se asi na 3 kvalt uz neradi.po opetovnem nastartovani chyba vetsinou zmizy pak jede (normalne)do te 100ky,taky mi delalo ze to jelo 1,2,3,pak dlouho nic a tak 110-120 skocila 4 a oranzove autocko a pak to taky neradilo i pak rozjezd adt.po naskoceni chyby nejde sport tlacitko bez chyby jde.vyskusil jsem i kvalty1 radi do1kvaltu,2do2,a 3 kvalt radi 3a4 si myslim podle sluchu a otacektrochu klesnou a rozjedu treba na 150 nejsem si jist jestli tam zustala 4nebo 3myslim ze jsou otacky trochu vyssi,ale autocko-chyba jse nerozsvitilo a sport funguje uz nevim co stim .děkuji za rady a omlouvam se ze to popisuju tak slozite dik tonda.
Poslední odpovědi
TONNY
Odeslal: Tuesday 12 November 2013 - 13:14:30

TAK TO JE TEDA PARADA.nove zjisteni,kdyz dam D RADI 1,2,3, OKOLO STOVKY TROCHU ZHOUPNOU OTACKY(JAKO BY PROKLUS) PRI 3TIS.O 500 A PAK ZPATKY CCA3,5TIS.JE TAM TAK 110 A HODI MI TO CHYBU.ZUSTANE TAM 3 U AZ NERADI A JE ASI V NOUZOVYM.PRI OPETOVNEM NASTARTOVANIN SVITI CHYBA ROZJEDU NA 2 TIS.A ZHASNE.KDYZ JEZDNIM DO CCA 95KM/H TAK JEDZIM ZA 3 V POHODE.PROSTE KDYZ TAM MA SPADNOUT4 TAK TO HODI CHYBU.KDYZ TAM NECHAM ZARAZENO 3 A NE D TAK TO ROZDEDU RADI MI TO 1,2,3, PAK SE TAKY TROCHU ZHOUPNOU OTACKY O 500 MIN.MYSLEL JSEM ZE TO ZARADILO DALSI KVALT ALE NEJSPIS NE.ZUSTANE TAM ZA TRI TOCIM JI DO MAXIMA 200 PAK ZAS ZASTAVUJI ATD.JEZDIM DAM,RADI NORMALNE 1,2,3, A CHUBA MI ZADNE NEVISKOCI MOHLA BY TO DELAT NEJAKA BLBOST CO SE DA OPRAVIT ,NEBO ASI NE A MUSEL BY BYT REPAS NEBO JINA.PREVEDOVKA DEKUJI ZA ODPOVEDI TONDA.A CO JE TAM TEDY NEJSPIS SPADNYHO? DIKY.
JardaB
Odeslal: Sunday 10 November 2013 - 21:35:07

Proste to zjisti chybu a odpoji elektroniku, pak to jede za 3 a rucne se da radit tusim jeste 2 a R.
Typicky nejde poradne ventil, nekde uvnitr netesni olejove vedeni nebo pistek, prokluzujici lamely... Takze repasovat nebo sehnat jinou. Manual lze taky, ale da se predpokladat problem na STK. A taky se do Omegy nehodi.
wisastar
Odeslal: Sunday 10 November 2013 - 00:00:42

Nejjednodusi je vymena automatu (coz je sazka do loterie) nebo predelani na manual. To je celkem lehke. Ja mam na svoji omeze uz treti automat a zase se zacalo objevovat cukani a zacal dost tyct olej. Takze to casem vidim take na manual.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0679 sec,0.0112 z toho dotazů.