• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: svody 2.5 i
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Franta
Odeslal: Thursday 22 August 2013 - 22:57:26
Poprosím o radu. Mám prasklé svody na levé ( po směru jízdy ) straně, pravé jsou doufám v pořádku. Co mě čeká při jejich výměně? Porod to asi bude ale už to nejde vydržet... OB 2,5 i V6...
Poslední odpovědi
wisastar
Odeslal: Sunday 08 September 2013 - 11:55:03

myslim ze pokud vyndas brzdovy valec tak ze by to slo vrchem...
Stepo
Odeslal: Friday 30 August 2013 - 11:25:33

Motor ven uz jsem mel 2x, takze predstavu mam
Jen jsem linej, no....
Navic se mne osvedcilo to vytahnout jako celek i s prevodovkou, staci sundat jen katy a odsroubovat kardan na hardyspojce u prevodovky.
Sundaval jsem to teda spodkem, i s napravnici.
Jenze tim clovek zadrbe cely den, proto bych uvital overenou informaci, ze to lze i jinak.
JardaB
Odeslal: Thursday 29 August 2013 - 19:00:45

V6 motor ven neni zas takovy problem, jak by se na prvni pohled zdalo - pokud je dost mista a zvedak. V podstate se provede odpojeni vseho, jako pri kazdem drobnem ukonu napr. vymene svicek, pak staci odsroubovat prevodovku, haubnu a motor vytahnout
Stepo
Odeslal: Thursday 29 August 2013 - 13:15:40

Trosku OT:....ta prevodka me zajima, uz pres rok pozoruju ze odchazi a vymena me nemine.
Ma predstava byla, ze musi motor ven. Je nejaka jina alternativa ?
wisastar
Odeslal: Monday 26 August 2013 - 19:25:40

Jj vyndani leveho svodu, prevodky rizeni nebo starteru je orisek
Legend
Odeslal: Saturday 24 August 2013 - 11:43:19

U omegy V6 je velký problém sundat levé svody přímo na autě. Podle tabulek pracovních časů to je 3,9 hodin práce a nejde to myslím jinak, než uvolnit celý agregát z uložení a posunutí motoru do strany, aby vůbec bylo možné se ke svodům dostat. Nebo sundat hlavu, ale to je ještě víc práce. Dobrá zpráva je, že jsem zatím u Omegy V6 prasklé svody neviděl a může být špatné jenom těsnění mezi svody a katalyzátorem, to se stává často.
jaja
Odeslal: Friday 23 August 2013 - 07:23:02

Práce to bude asi špatná, ale jseš jsi jistej že jsou prasklý? pokud ano tak jsi rovnou sežen nějaký dobrý z vrakáče zapomen na svařování jsou stim akorát starosti a zase tak dobře to nedrží. (néní jen vyfouklý těsnění)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0451 sec,0.0181 z toho dotazů.