• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: omega 2.6 v6
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Josef1313
Odeslal: Monday 01 July 2013 - 14:06:29
Dobrý den mam omegu s motorem 2.6v6 sviti mi kontroka motoru a mam problemy se startovanim za studena motor toci ale nechce chytit. Chytne vzdy az na 2 pokus a pak cuka dokud se neohreje, dal se mi ozyva od skrtici klapky cvakani a piskani po nastartovani ok. Nevite nekdo co s tim? Dekuji za kazdou radu
Poslední odpovědi
Jiřik
Odeslal: Wednesday 10 July 2013 - 11:03:39

Tak zjištěno- lambdy jsou stejné. Můj Z32 má plechové svody s integrovanými katy a lambdami před a za těmi katy. Jeden z katů se mi sype, takže půjdou kulatinou a kladivem ven a lambdy č. 1/2 a 2/2 se vyšroubují, otvory zavaří.
Na společném potrubí je ještě jeden další kat, za který umístím jednen závit s kontrolní lambdou. Údaje půjdou paralelně do obou svazků původních sond.
Jen nevím jak s vyhříváním, to asi u jedné nezapojím, nechci riskovat zkrat řídící jednotky.
josef1313
Odeslal: Monday 08 July 2013 - 14:17:50

tak dneska jsem vymenil svicky a az se dostanu na jamu tak je zkusim prohodit stejne musim jeste zavarit vejfuk.
Jiřik
Odeslal: Monday 08 July 2013 - 14:05:57

Pokud je lambda před katem a za katem stejná, možná by nebylo špatné je prohodit- ta za katem je tam stejně jen na okrasu, pro směs je důležitá ta před ním, plynovou jednotku napojuji vždy na sondu před katem.
lesak
Odeslal: Saturday 06 July 2013 - 21:57:50

První vyměnit lamdu protože ta klidně může způsobovat vynechávání a když ne tak ta většinou způsobí rozsvícení kontrolky.Když to nepomůže tak teprve následně řešit vynechávání.
josef1313
Odeslal: Friday 05 July 2013 - 15:09:07

Tak diagnostika je za mnou vypsala mi spatnou smes na druhe rade valcu chybu okruhy vyhrivani sondy a chybu 300 chyba zapalovani chybejci zapaly a ted babo rad co vymenin nejdriv
josef1313
Odeslal: Wednesday 03 July 2013 - 22:15:24

Diky moc jeste zkusim stahnout AB-COM a kdyz mi to nepujde tak tam zajedu
Colommbo
Odeslal: Tuesday 02 July 2013 - 08:35:48

Odkaz Osobní zkušenost nemám, ale jsou prý opravdu dobří... !_;
josef1313
Odeslal: Tuesday 02 July 2013 - 08:12:47

ze je elektronicka vim proto jsem se bal aby ty zvuky neznamenaly jeji konec. Cistil jsem ji 2 mesice zpatky s celym sanim vcetne odvetrani motoru takze to je ok. Neznate nekoho z okoli pardubic kdo by mel diagnostiku? Ja mam kabel ale ne soft.
Stepo
Odeslal: Monday 01 July 2013 - 21:40:26

cvakani a piskani pri zapnutem zapalovani je normalni projev skrtici klapky a nastavovace pri priprave pred startem.
Pokud zlobi studene starty, muze to byt spousta veci ( vcetne te skrtici klapky ), takze diagnostika te nemine.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0529 sec,0.0243 z toho dotazů.