• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: chyby motoru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Bubák
Odeslal: Thursday 27 June 2013 - 22:39:49
Ahoj všem,
mám takový problém vlastním Opel omega C 2001 MV6 3l Sedan.
Poslední dobou se mi dost často rozsvítí kontrolka motoru když jsem připojil diagnostiku tak to vypsalo tyto chyby
38 O2 Sensor 1 Circuit Voltage Low
98 O2 Sensor 2 Circuit Voltage Low

a vůbec nevím kde mám hledat problém teď. Jestli v elektrice nebo někde jinde mohl by někdo poradit předem moc děkuji za rady
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Thursday 08 August 2013 - 20:38:49

Vypadá to na špatné obě lambda sondy. Podíval bych se diagnostikou na live data, jaké hodnoty dávají lambda sondy při běhu na volnoběh a podle toho pak postupoval dál.
FastArrow
Odeslal: Monday 05 August 2013 - 23:21:59

akorát nechápu proč pod chybou 98 máš tuto hlášku, když pod č.98 je "98 O2 Sensor 2 Circuit Voltage Low "

bubak napsal ...

Omlouvam se ta druha chyba se hlasi takto
98 Oxygen sensor Open circuit, wiring break

Colommbo
Odeslal: Friday 28 June 2013 - 09:54:59

Co můžeš podle mého udělat laicky sám, je zkontrolovat aspoň vizuálně kabely od lambdasond až k připojovacím konektorům, konektory zkusit vyčistit. Ale taky je možné, že radím špatně, nejsem mekánik...
Bubak
Odeslal: Friday 28 June 2013 - 09:12:40

Aha a kde bych měl co popř hledat zkontrolovat kabeláž nebo tak ?
Colommbo
Odeslal: Thursday 27 June 2013 - 22:54:41

Ahoj! Jsi nejspíš jeden z nadšenců, co si pořídil nějakou diagnostiku a neumí s ní pracovat... Já tedy taky ne a diagnostiku proto ani nemám a nechci, nicméně podle toho, co píšeš, to dle mého soudu bude "nízké napětí v okruzích senzorů O2", tedy lambda sondy. Víc ale poradit neumím...
P.S. Než jsem to napsal, je změna !!(a) a tu druhou chybovou hlášku bych chápal jako přerušené (porušené) vedení lambda sondy...
Bubak
Odeslal: Thursday 27 June 2013 - 22:48:22

Omlouvam se ta druha chyba se hlasi takto
98 Oxygen sensor Open circuit, wiring break

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0501 sec,0.0097 z toho dotazů.