• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika :: Re: el. stahování oken
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Michal
Odeslal: Sunday 03 March 2013 - 13:40:32
Prosím vás má nekdo skušenosti ze zadným el. stahovním oken? Nejde mi stahovat ani zavírat ani jedno zadní okno. Kukal sem či mi ide el. do vypinaču a z vypínaču, stáli prúd ide iba do bíleho káblu a pri prepínaní ide ráz do modreho a raz do šedého káblu podla teho či dávam dole alebo hore okno a je tam ešte jeden hnedý kábel a v nem sem nenameral žádný prúd to bude asi kostra. A ked sem dal koncovku dole z motorka tak tyto isté kable reagovali presen tak istak jak ve vypinači ale navíc do mototrku idú 2 hrubé káble jeden červený a druhý tuším hnedý ked sa dobre pamatujem ale proste na nich nenamerám nic. Víte mi poradit?
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Friday 29 March 2013 - 22:51:45

Zpravidla elektrika v autě připravená není a je potřeba dotahat vše. Nejlepší je rozpojit konektor vedoucí do zadních dveří a napsat, které čísla pinů jsou osazené (jak na straně dveří, tak na straně auta) a podle toho se pozná, jak moc kabelů v autě je.
karel
Odeslal: Saturday 23 March 2013 - 18:42:50

Ahojky mam zafiru r.v. 99 a chtel jsem se zeptat zda li se da dodelat elektricke stahovani zadnich oken a co vse je potreba koupit a zda li bude potreba tahat i elektrika nebo je jiz ve dverich nachystana diky za kazde info
Stepo
Odeslal: Tuesday 05 March 2013 - 15:56:15

Moje zkusenost je hlavne takova, ze zadni okna maji kvuli detem prepinac u ridice, kterym se cele ovladani vypina.
Treba prerusuje prave tu kostru, to nevim a nezjistoval jsem.
Jsi si jisty, ze mas ten prepinac v poloze zapnuto a ze by tak okna mela fungovat ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0748 sec,0.0338 z toho dotazů.