• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika :: Re: Pls poraďte, elektrika
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Michal
Odeslal: Tuesday 30 October 2012 - 17:43:27
Po nastartování se rozsvítila kontrolka dobíjení, po ujetí několika stovek metrů se přidaly další kontrolky - baterie se totálně vybila. Po nastarotvání přes kabely, astra po chvíli opakovaně zhasla. Prohlídnul jsem všechny pojistky, relátka (jedno vyměnil), vše se zdá ok. mám podezření ne špatnou kostru, ale nic jsem nenašel. možná je v háji baterka, ale je docela nová
Poslední odpovědi
Richec
Odeslal: Tuesday 30 October 2012 - 17:56:15

Host napsal ...

už jsem pravděpodobnou závadu objevil, chce to nejdřív chvíli hledat, než začít hned brečet

A co tomu teda bylo. Nebo ještě je?
Host
Odeslal: Tuesday 30 October 2012 - 17:54:00

už jsem pravděpodobnou závadu objevil, chce to nejdřív chvíli hledat, než začít hned brečet
Legend
Odeslal: Tuesday 30 October 2012 - 17:53:49

S nejvyšší pravděpodobností přestal dobíjet alternátor. V lepším případě bude stačit vyměnit regulátor napětí (bude mít sjeté uhlíky na minimum) a nebo nechat zrepasovat alternátor (v případě, že odešel např. diodový blok nebo jiná závada). Levná varianta může být alternátor z vrakoviště, o kterém ale nikdo neví, jak dlouho vydrží. Doporučuju spíše opravit současný.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0612 sec,0.0222 z toho dotazů.