• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: Konektor antény Vectra C
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
miras.cl
Odeslal: Friday 31 August 2012 - 19:41:45
Dobrý den,chtěl bych vyměnit originál anténu na Vectra C 2005 kombi,za styl WV.Bohužel ale nevím,jaký konektor Vectra má.Můžete mi prosím poradit?Děkuji miras.cl
Poslední odpovědi
miras.cl
Odeslal: Saturday 01 September 2012 - 20:31:06

Tak jsem chvíli pátral po internetu a je možné že má vectra FAKRA konektor antény?Díky
miras.cl
Odeslal: Saturday 01 September 2012 - 12:42:47

Chci tam dát ploutev,jako je na pasatu cc.Poslední dobou se mi anténa nějak nelíbí.
KopA
Odeslal: Saturday 01 September 2012 - 11:37:47

Trochu tomu nerozumím - proč chceš měnit i patku? To chceš dát ploutev?
Protože jestli chceš dát jen jiný prut třeba jako maj teď nový Oktávky tak ho stačí jen vyměnit závit je stejnej.
Já to tak mám taky protože ten VW se nemrcasí ve větru na dálnici.
miras.cl
Odeslal: Friday 31 August 2012 - 21:43:22

Koukal jsem,ale moje anténa nemá zlášť kabel na zesilovač .Vypadá to tedy,že je zesilovač napájený koaxiálem?Děkuji
Martas
Odeslal: Friday 31 August 2012 - 20:12:16

Legend napsal ...

koaxiál štípnout a napojit na Vectráckou kabeláž, jedinou podmínkou pro správnou funkci je, aby anténa z VW měla samostatný kabel pro anténní zesilovač, některé auta mívají napájení přímo koaxiálem a taková anténa se do VC použít nedá.


Ani to neni problem spravi to jeden kondenzator a tlumivka.
Legend
Odeslal: Friday 31 August 2012 - 20:02:01

Vectra C má úplně specifický konektor pro připojení antény, který používá jenom opel, takže s koncernem to stejné nebude. Vypadá takto: Odkaz a může si lišit osazením podle výbavy auta, nejhorší verze má jenom koaxiál pro příjem rádia a anténní zesilovač, lepší výbavy mají ještě pro telefon a pro navigaci.

Každopádně by neměl být problém koaxiál štípnout a napojit na Vectráckou kabeláž, jedinou podmínkou pro správnou funkci je, aby anténa z VW měla samostatný kabel pro anténní zesilovač, některé auta mívají napájení přímo koaxiálem a taková anténa se do VC použít nedá.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0706 sec,0.0385 z toho dotazů.