• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Výměna dvouhmoťáku za jednohmoťák na X30XE
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
QuasarCZ
Odeslal: Friday 06 July 2012 - 06:07:48
Je možné nahradit dvouhmotový setrvačník na X30XE za jednohmotový z X25XE? V poslední době mi totiž auto škubalo při rozjezdu a řazení, tak jsem si myslel, že je třeba popraskaný přítlačák nebo něco takového a při rozebrání na mě vykoukl dvuhmoťák, který bude asi příčinou
Poslední odpovědi
Rudla
Odeslal: Wednesday 27 February 2013 - 17:36:32

Caute,Nechci zakladat nove tema,tak doufam ze mi nekdo poradi...
Nevite nahodou zda by se dal pouzit jednohmotny setrvacnik misto dvouhm.na Omegu 2,5 TD X25TD.Ta dvouhmota uz se mi zacina u studeneho motoru a na volnobeh pomalu projevovat.dik za kazdou radu
QuasarCZ
Odeslal: Friday 05 October 2012 - 06:15:35

Takže jednohmotový setrvačník už nějakou dobu spokojeně funguje v mém X30XE. Už žádné škubání při rozjezdu a řazení, žádné třepání na volnoběh. Z mé strany 100% spokojenost. Určitě je to lepší varianta než shánět pochybný dvouhmoťák z vrakáče.
Host
Odeslal: Friday 06 July 2012 - 20:54:03

Ozubení je právě podle mě stejné, protože na X30XE s dvouhmoťákem jsem montoval startér, který jsem osobně předtím vymontoval z X25XE s jednohmoťákem z Vectry 2.5V6. A spojku bych samozřejmě použil určenou pro Vectráckou X25XE (lamela s pružinama). No nic, zítra jdu shánět ten setrvák a uvidí se.
Legend
Odeslal: Friday 06 July 2012 - 15:11:03

Omegy 2.5 i 3.0 mají dvouhmoťák vždycky a jednohmoťák je je ve vectře 2.5V6, jenomže má jiné ozubení a jinou spojku, takže se nedá použít.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0473 sec,0.0201 z toho dotazů.