• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Chybná funkce klimatizace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petr
Odeslal: Wednesday 04 July 2012 - 01:12:03
Zdravim všechny zde na foru. Mám takový problem po nastartování motoru klima naběhne běží cca 2min. potom se rozepne spojka kompresoru a už nenaběhne.Po odpojení konektoru z jednotky digi klima,opět naběhne a běží opět cca 2min a opět dokola. Je to MV6 1998 . Díky všem za rady.
Poslední odpovědi
lesak
Odeslal: Wednesday 04 July 2012 - 16:51:53

A co takhle ucpaný filtrdehydrátor (vysoušeč) podle výrobce se má měnit každé 3 roky ale nikdo to nedělá.Přesně takhle to dopadá když někdo má prázdný okruh a pak mu to ucpe vzdušná vlhkost.(Nabopná obsah dehydrátoru).
Petr
Odeslal: Wednesday 04 July 2012 - 13:23:28

Nápln je v pořádku nechal jsem to naplnit. Možná je tam problem s tim expanzním ventilem. Na nízkotlaku je vše v pořádku ale na vysokotlaké části je tlak nízký. Vyměnil jsem kompresor a je to pořád stejný.
JardaB
Odeslal: Wednesday 04 July 2012 - 06:18:55

Zacal bych overenim, ze je tam dost chladiva. Jinak zbyva nefunkcnost kompresoru (ma pomerne slozitou regulaci) nebo exp. ventilu. Asi se to da i napichnout na diagnostiku, co se ridici jednotce nelibi.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0593 sec,0.0237 z toho dotazů.