• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: opel omega 2,5 td car
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
vašek
Odeslal: Monday 13 February 2012 - 18:31:14
Po vytažení baterie se zavřela i kapota a tím je zavřeno celé auto.Jak otevřít dveře bez napětí?
Poslední odpovědi
HONZA SADI
Odeslal: Monday 17 September 2012 - 21:35:19

JAK OTEVŘÍT KUFR U OPLA AGILA ROK 2001 KDYŽ NEJDE CENTRALEM ANI KLÍČEM
ciba
Odeslal: Tuesday 17 April 2012 - 13:17:01

joslo pokud vydrzis tak to nafotim je to primo v te knizecce co daval opel k autu vecer to sem hodim:)
jak jsem slibil tady to je:
Odkaz
ale chce to fakt silu protoze se mi u toho rozpadl klic:DD
Legend
Odeslal: Monday 16 April 2012 - 23:26:00

Přes světlo v kufru by to taky mělo jít, tak jsem odemykal jednou BMW. Nic se neodpálí, centrál moc nežere, v nejhorším praskne pojistka od osvětlení kufru. Nejlepší je se napojit na klaxon v rohu pod autem, tam je plusovej kabel o průřezu asi 2.5 mm2
joslo
Odeslal: Monday 16 April 2012 - 22:41:27

Tak a jsem v pr.... kvančicích také. Ale myslím - pokud již někdo z Vás nezkoušel --- nešlo by¨přes kufr (ten jde klíčkem odemknout nějak uvolnit zadní sedačku a pak povytažením otevřít některé dvěře a následně se tak dostat ke kapotě a výměně baterky?? Respektive - pokud jsem v kufru - nešlo by jinou baterku připojit třeba na 3 sekundy přes světlo v kufru (rozsvítilo a hned pomalu zhaslo, tudíž spojení až na baterku by bylo) a v té době otevřít normálně dálkovým ovládaním dveře? Nevím zda by nehořely kabely nebo pojistyk ... kdo zná odpory tam posoudit? A ještě - nenašl jsi "CIBO" jeste ten návod od táty? To by bylo terno.
ciba
Odeslal: Wednesday 15 February 2012 - 18:49:58

tak v manualu k autu se doctes jak otevrit pres zamek i kdyz mas zavoru:)navod ma tata v aute a nikdy si ho nepamatuju:D
Host
Odeslal: Wednesday 15 February 2012 - 16:57:54

jelikoš se mě nezamykají pravé dveře bez závory,tak musím dvakrát otočit klíčem,udělal jsem to automaticky a tlumič na kapotě v tom mrazu sjel a cvak.
Auto mi stojí venku před barákem,tak jsen ho nechtěl nechat odemknuté.
Host
Odeslal: Wednesday 15 February 2012 - 16:51:59

KopA napsal ...

hmm tohle je zajímavý - můžeš nám Vašku napsat jak se mohlo stát že máš zamknuté celé auto když bez baterie fungují zámky jedině mechanicky - klíčem?

Přece odemknu auto, odjistím kapotu z kabiny, vyndám baterku.......

To si musel mít:

Odemknu auto, odjistím kapotu z kabiny, zamknu auto, vyndám baterku.......

Proč zamykat auto když jdeš vyndávat baterku - chtěl jsi ho odstavit?

ciba
Odeslal: Tuesday 14 February 2012 - 22:46:34

presne jak sem psal proste odemknout klicem:)miluju kdyz musim otevirat omegu klicem ktera je zamcena na zavoru mam pocit ze tam ten klic dycky zlomim:D
JardaB
Odeslal: Tuesday 14 February 2012 - 22:17:49

To se stane jako prd. Me treba 2x a jednou se vybila kdyz dlouho auto stalo

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0493 sec,0.0247 z toho dotazů.